Moim marzeniem jest:

Spędzić czas w stadninie koni

Zuzanna, 13 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-29

Zuzanna grzecznie się z nami wita i gości nas w swoim domu. Rezolutna dziewczynka używa słownictwa ponad wiek i pięknie się wysławia. Natychmiast czujemy do niej ogromną sympatię. Obok Zuzi zasiada na kanapie roześmiana siostra. Widać, że bardzo się kochają. Szybko okazuje się, że obie uwielbiają bawić się modelami koników i kuców. Jednak właścicielką tych wszystkich figurek jest właśnie Zuzia. Wszystkie koniki z Zuzinej kolekcji zostały nam zaprezentowane. Dziewczynki rozłożyły je na kanapie i szybko oddały się zabawie. Zuzia figurki koni najczęściej dostaje w prezencie, ponieważ cała rodzina zna pasję dziewczynki.

Okazuje się, że Zuzia jest ogromną fanką koni i wszystkiego, co jest z nimi związane. Opowiada nam, że jej miłość zrodziła się dawno temu, między innymi dlatego, iż wujek, który mieszka w tej samej miejscowości, ma w gospodarstwie jednego konia. Zuzia ogląda na Youtubie filmy ukazujące życie w stadninach, opiekę nad zwierzętami, ich pielęgnację, żywienie. Marzy o tym, żeby w przyszłości posiadać ranczo i stadninę koni.

Kiedy zapytaliśmy o marzenie Zuzi, które moglibyśmy spełnić jej w tym momencie, oczywistym było, co usłyszymy. Zuzia marzy, żeby spędzić czas w stadninie koni, jak najwięcej się o nich nauczyć, karmić je, czesać, a nawet czyścić ich boxy! Nagrodą dla niej byłaby konna przejażdżka w terenie. Poczekamy do wiosny, kiedy będzie ciepło i sucho, żeby Zuzia mogła czerpać garściami ze spędzenia czasu z ulubionymi zwierzętami w pięknej stadninie. 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Szczegóła

email: joanna.szczegola@mammarzenie.org

tel: +48 662 028 193

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Gorzów Wielkopolski - Spędzić czas w stadninie koni

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.