Moim marzeniem jest:

Jazda na koniku morskim w Energylandii

Liwia, 4 lata

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-18

W drzwiach przywitała nas uśmiechnięta dziewczynka. Pokazując drogę do pokoju zdążyła szepnąć mi do ucha, że bardzo na nas czekała. Z dużym zaciekawieniem zajrzała do torby z prezentem i już po chwili trzymała w rączkach pluszaka z mieniącymi się cekinami. Nazwała go Diego. Akcesoria do tworzenia różnych, dziwacznych postaci pozwoliły szybko przełamać pierwsze lody. Liwia skupiła się na powoływaniu do życia pająka w kapeluszu oraz wielkookiego stwora na krótkich nogach. Z dumą oglądała owoc pracy własnych rąk. Przedstawiła nam swojego prawdziwego kociaka, rudzielca o imieniu … Diego. Bardzo chciała nam pokazać psa, Chelsi, który niestety ukrył się w kojcu przed deszczem. Nasza Marzycielka prezentowała nam swoje zabawki, swoje umiejętności i raczyła nas opowieściami z życia przedszkolnego. Zademonstrowała nawet hip-hoppowy taniec. Zrobiło to na nas spore wrażenie.  

Liwia świetnie się bawiła, my zresztą też, pora więc zapytać o marzenie. „Chciałabym konika morskiego” – wykrzyknęła. Ze zdumieniem usłyszałyśmy, że wcale nie chodzi o zabawkę, bo nasza podopieczna chciała na nim jeździć. Pojawiły się też rolki, piękne, różowe i błyszczące, chyba jednak to nie było to, bo bardzo szybko ustąpiły miejsca perkusji.  Było jeszcze kilka innych pomysłów, jednak niezmiennie powracała jazda na koniku morskim. Dała się przekonać, że na takim prawdziwym jazda nie jest możliwa. Chwilkę się zastanawiała aż uznała, że pływanie i zjeżdżanie na dmuchanym koniku morskim jest wystarczająco dobre. Tylko jest jeden warunek, konik musi być w kolorze pomarańczowym. Zabierze go na karuzelę i na statek, z którego będzie strzelać wodnym pistoletem do przechodniów. I jeszcze na pewno będzie mogła z nim szaleć na  kolejce górskiej i w basenie. Tylko jedno miejsce pozwoli nam zrealizować wszystkie pomysły Liwii: ENERGYLANDIA!!!.

Upewniłyśmy się, że to właściwy wybór widząc iskierki w oczach podczas oglądania oferty tego parku rozrywki. Wizja skorzystania z wodnych zjeżdżalni, karuzeli samolotu czy gąsienicowej kolejki rozgrzała wyobraźnię naszej Marzycielki do granic możliwości. Ciekawe czy każdej przygodzie będzie mógł jej towarzyszyć pomarańczowy konik morski?

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Iwona Stankiewicz

email: iwona.stankiewicz@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 630

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Liwia - o. Gorzów Wielkopolski - Jazda na koniku morskim w Energylandii

Liwia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jazda na koniku morskim w Energylandii marzyciela Liwia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN