Moim marzeniem jest:

Tablet

Dawid, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Rodzice i Dzieci z Publicznego Przedszkola Fair Play Nr 1 w Krakowie

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-02

Za nami spotkanie z naszym nowym Marzycielem – Dawidem. Przywitał nas wielkim uśmiechem razem ze swoimi rodzicami. Nasz Marzyciel to wielki fan traktorów, uwielbia spędzać czas ze swoim dziadkiem jeżdżąc i dbając o jego traktor. Na spotkaniu Dawid pokazał nam też swoją ulubioną zabawkę – oczywiście był to także traktor. Na jego widok uśmiech i radość nie schodziła mu z twarzy. 

Dawid dopiero rozpoczyna leczenie i spędzi trochę czasu w szpitalu - dlatego jego marzenie jest z tym związane. Bardzo chciałby mieć własny tablet, na którym podczas tych dni będzie mógł oglądać nie tylko traktory –ale także pograć w gry czy też obejrzeć ulubione bajki. Póki co – kiedy jest w szpitalu - mama udostępnia mu swój telefon. Własny tablet byłby dla niego oknem na świat.

Drogi Dawidzie, mamy nadzieje, że szybko spełnimy Twoje marzenie. Jeżeli ktoś chciałby nam pomóc – zapraszamy do kontaktu.

 

spełnienie marzenia

2023-02-24

Bardzo szybko - gdyż po dwóch tygodniach od poznania marzenia - spotkaliśmy się znów z Dawidem , tym razem jednak aby spełnić jego marzenie. Tablet i inne akcesoria sprawiły Dawidowi wielką radość naszemu Marzycielowi. Akurat był na dzień przed wyjazdem do szpitala, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że zabrał ze sobą sprzęt o którym tak bardzo marzył. Mamy nadzieje, że osłodzi mu on dni w szpitalu i niebawem z niego wyjdzie pokonując chorobę.

Radość Dawida jest bardzo duża – a to wszystko dzięki sponsorowi jakim jest Publiczne Przedszkole Fair Play nr 1 w Krakowie. Dobro powraca z wielką siłą – czego z całego serca życzymy.