Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Chorwacji

Julia, 12 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-21

W sobotni poranek wolontariuszki Fundacji miały spotkanie z przemiłą Julką. W trakcie spotkań takich jak te z naszą nową Marzycielką i jej Mamą, chyba każdy zacząłby się zastanawiać, jakim cudem jedna osoba jest w stanie posiadać tyle ciekawych historii. Nie sposób nie wskazać, że poza opowiadaniem o szkole, książkach, meczach piłki nożnej rozgrywanych wraz z braćmi Julka opowiedziała nam także historię poznania swoich rodziców Przez godzinne odwiedziny w szpitalu zrobiłyśmy przekrój tematyczny godny całego dnia! Podczas rozmowy czas płynął szybko, a z każdą chwilą byłyśmy coraz bardziej zainspirowane Julką: da się wyczuć, że dziewczyna posiada swoje zdanie i ciekawy temperament. Wobec tak licznych zainteresowań, zastanawiałyśmy się, czy nasza Marzycielka już na pierwszym spotkaniu wyjawi nam swoje marzenie. Nie jest łatwo wybrać, gdy głowa jest tak przepełniona pomysłami i planami na przyszłość! Udało się jednak podjąć ostateczną decyzję – marzeniem Julii jest wyjazd do Chorwacji. Myśli o leżakowaniu na kamienistej plaży i kąpieli w ciepłym morzu. 

Pozostaje nam teraz z równie wielką energią i zapałem, które cechują naszą Marzycielkę, zabrać się do działania, by marzenie mogło ziścić się jak najprędzej! Zachęcamy do pomocy w spełnieniu tego pięknego marzenia. 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Aneta Noga

email: anetkanoga@wp.pl

tel: +48 504 – 585 -304

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Julia - o. Kraków - Wyjazd do Chorwacji

Julia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Chorwacji marzyciela Julia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN