Moim marzeniem jest:

PlayStation 5

Julia, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-01-21

W sobotni poranek wolontariuszki Fundacji miały spotkanie z przemiłą Julką. W trakcie spotkań takich jak te z naszą nową Marzycielką i jej Mamą, chyba każdy zacząłby się zastanawiać, jakim cudem jedna osoba jest w stanie posiadać tyle ciekawych historii. Nie sposób nie wskazać, że poza opowiadaniem o szkole, książkach, meczach piłki nożnej rozgrywanych wraz z braćmi Julka opowiedziała nam także historię poznania swoich rodziców Przez godzinne odwiedziny w szpitalu zrobiłyśmy przekrój tematyczny godny całego dnia! Podczas rozmowy czas płynął szybko, a z każdą chwilą byłyśmy coraz bardziej zainspirowane Julką: da się wyczuć, że dziewczyna posiada swoje zdanie i ciekawy temperament. Wobec tak licznych zainteresowań, zastanawiałyśmy się, czy nasza Marzycielka już na pierwszym spotkaniu wyjawi nam swoje marzenie. Nie jest łatwo wybrać, gdy głowa jest tak przepełniona pomysłami i planami na przyszłość! Udało się jednak podjąć ostateczną decyzję – marzeniem Julii jest wyjazd do Chorwacji. Myśli o leżakowaniu na kamienistej plaży i kąpieli w ciepłym morzu. 

Pozostaje nam teraz z równie wielką energią i zapałem, które cechują naszą Marzycielkę, zabrać się do działania, by marzenie mogło ziścić się jak najprędzej! Zachęcamy do pomocy w spełnieniu tego pięknego marzenia. 

 

spotkanie - zmiana marzenia

2023-08-10

Parę dni temu udało nam się spotkać z Marzycielką Julką, która postanowiła zmienić swoje marzenie. W trakcie spotkania dziewczynka opowiadała nam o tym jak pasjonuje się sportem a w szczególności pływaniem i piłką nożną. Julka wraz z tatą i braćmi często ogląda mecze piłki nożnej. Nasza Marzycielka uwielbia również grać w gry na konsoli zwłaszcza w Fifę oraz Robloxa. Właśnie dlatego jej marzeniem jest dostać PlayStation 5. Mając już taki sprzęt Julka będzie mógł grać w swoje ulubione gry wraz z rodzeństwem - a to z pewnością sprawi jej wiele radości.

Mamy nadzieję, że uda nam się szybko spełnić to marzenie!

 

spełnienie marzenia

2023-09-06

Nadszedł ulubiony dzień zarówno wolontariuszy, jak i Marzycieli! Dzień spełnienia marzenia!  Środowy poranek - niby zwyczajny, a jednak dla naszej Marzycielki wyjątkowy. Z samego rana wraz z wielką paczką wyruszyłyśmy do szpitala, aby spotkać się z Julią i jej mamą. Spotkanie było dla Julii niespodzianką, ale jak tylko nas zobaczyła od razu domyśliła się w jakim celu do niej przybyłyśmy i co znajduje się w pakunkach. Znajdowało się tam wymarzone PlayStation 5 wraz z grą i dodatkowym padem! W oczach dziewczynki natychmiast zapłonęły iskierki radości, a na twarzy pojawił się uśmiech. Ten właśnie uśmiech był najlepszym dowodem na to, że nasza misja była udana! Z uwagi na fakt, że spotkanie miało miejsce w szpitalu nie mogłyśmy osobiście zobaczyć jak działa sprzęt, dlatego Marzycielka podzieliła się z nami zdjęciami zrobionymi tuż po rozpakowaniu.

Cieszymy się, że udało nam się spełnić to wspaniałe marzenie.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Darka Urbaczka za zorganizowanie koncertu w klubie Garage Pub, oraz zespołom :Trolley, Surfers, Anielski Orszak i Rollercoaster jak również organizatorom Cracow Dance Festival za możliwość przeprowadzenia zbiórki podczas festiwalu.

Droga Julio, mamy nadzieję, że konsola będzie Ci służyć długie lata, dając masę radości. Nigdy nie przestawaj marzyć, bo w marzeniach tkwi wielka siła!!