Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z domkiem

Alicja, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-02

Początek lutego zaczęliśmy od poznania kolejnego pięknego marzenia. Tym razem spotkaliśmy się z Marzycielką Alą. Dziewczynka ma dopiero 3 latka więc nie wiedzieliśmy czy od razu uda nam się poznać jej marzenie.Często małe dzieci nie potrafią jeszcze stwierdzić co to jest marzenie i czy w ogóle takie mają. Ale nie Ala! Nasza mała królewna od razu po przywitaniu zaczęła opowiadać nam co jest jej największym marzeniem. Zaczęła od tego, że chciałaby domek. Później doprecyzowała, że przy nim powinien znaleźć się plac zabaw. Byliśmy zachwyceni tym jak Ala radośnie i z zaangażowaniem opowiada nam o swoim marzeniu. Później udało nam się również dowiedzieć coś więcej o naszej Marzycielce. Ulubionym zajęciem dziewczynki jest zabawa z mamą i tatą. Lubi też rysować ze swoją babcią. Jej ulubiona bajka to Dzwoneczek. 

Mama Ali potwierdziła nam, że koło domu jest miejsce na którym może powstać piękny plac zabaw z domkiem dla Ali. Liczymy na to, że już na wiosnę uda nam się spełnić to cudowne marzenie!

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Patrycja Czurak-Nęcka

email: patrycja.czurak@mammarzenie.org

tel: +48 507-519-305

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alicja - o. Kraków - Plac zabaw z domkiem

Alicja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw z domkiem marzyciela Alicja.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN