Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z domkiem

Alicja, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-02

Początek lutego zaczęliśmy od poznania kolejnego pięknego marzenia. Tym razem spotkaliśmy się z Marzycielką Alą. Dziewczynka ma dopiero 3 latka więc nie wiedzieliśmy czy od razu uda nam się poznać jej marzenie.Często małe dzieci nie potrafią jeszcze stwierdzić co to jest marzenie i czy w ogóle takie mają. Ale nie Ala! Nasza mała królewna od razu po przywitaniu zaczęła opowiadać nam co jest jej największym marzeniem. Zaczęła od tego, że chciałaby domek. Później doprecyzowała, że przy nim powinien znaleźć się plac zabaw. Byliśmy zachwyceni tym jak Ala radośnie i z zaangażowaniem opowiada nam o swoim marzeniu. Później udało nam się również dowiedzieć coś więcej o naszej Marzycielce. Ulubionym zajęciem dziewczynki jest zabawa z mamą i tatą. Lubi też rysować ze swoją babcią. Jej ulubiona bajka to Dzwoneczek. 

Mama Ali potwierdziła nam, że koło domu jest miejsce na którym może powstać piękny plac zabaw z domkiem dla Ali. Liczymy na to, że już na wiosnę uda nam się spełnić to cudowne marzenie!

 

spełnienie marzenia

2023-04-24

W piękny kwietniowy dzień nasz krakowski oddział spełnił piękne marzenie Ali o placu zabaw z domkiem. Panowie specjaliści sprawnie rozstawili cudowny plac z domkiem, zjeżdżalnią i huśtawką. Teraz zabawom na świeżym powietrzu nie będzie końca. Ala będzie mogła bawić się w swoim domku i zapraszać kolegów i koleżanki do wspólnej zabawy. W dniu spełnienia marzenia uśmiech nie schodził z twarzy dziewczynki. 

Alu! Nigdy nie przestawaj marzyć i niech uśmiech towarzyszy Ci każdego dnia!

Marzenie Ali wywołało uśmiech i potrzebę działania u pracowników firmy Kimberly Clark EMEA GBS Services Sp. z o.o. Zebrali oni część środków na spełnienie tego cudownego marzenia. Dziękujemy Państwu za ten wielki gest serca i pamiętajcie, że dobro powraca.

Dziękujemy również wszystkim, którzy biorą udział w naszej corocznej akcji Kolacja Marzeń, to również dzięki Państwa pomocy spełniło się marzenie Ali.

W imieniu Ali i całej Fundacji serdecznie dziękujemy.