Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Tomaszem Fornalem

Marta, 14 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-09

W czwartkowe mroźne popołudnie spotkałyśmy się z Martą, naszą marzycielką. Czekała na nas w swoim mieszkaniu z cudownymi rodzicami, uśmiechniętą siostrą i przesympatycznym króliczkiem o wdzięcznym imieniu Bybeł.

Marta jest uczennicą ósmej klasy i w tym roku czeka ją podjęcie decyzji wyboru szkoły. Zdradziła nam, że myśli o liceum o profilu informatycznym, ale gdzieś po głowie krąży jej także myśl skierowania swoich kroków do liceum plastycznego. Rozmawiałyśmy również o jej zainteresowaniach. Marta lubi czytać książki, ale tylko te z dobrym zakończeniem. Ma swój nietypowy sposób wyboru książek, mianowicie zaczyna czytać od końca. Jeżeli jest przysłowiowy happy end, wraca do początku książki.

Największą pasją naszej marzycielki jest sport. Nic dziwnego, ponieważ można powiedzieć, że to pasja rodzinna. Przed chorobą Marta sama uprawiała sport, jednak teraz wiernie kibicuje ulubionym drużynom i sportowcom. Z zaciekawieniem słuchaliśmy historii o wspaniałych wakacjach, które spędziła na obozie tzw. przetrwania. Obóz ten był wyjątkowy, gdyż był pełen wyzwań, ciekawych zadań i przeżyć. Marta opowiadała nam o budowie szałasu, szukaniu drogi w lesie i strzelaniu z łuku. To ostatnie szczególnie przypadło jej do gustu.

Marta to dziewczyna pełna optymizmu, pasji, mająca swoje marzenia. O pomoc w realizacji tego największego poprosiła nas. Najbardziej pragnie spotkać się z siatkarzem Tomaszem Fornalem z Klubu Sportowego Jastrzębski Węgiel.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Malwina Nędzyńska

email: malwina.nedzynska@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 621

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marta - o. Katowice - Spotkać się z Tomaszem Fornalem

Marta wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkać się z Tomaszem Fornalem marzyciela Marta.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN