Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Wojciech, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-25

W sobotnie południe wybrałyśmy się do naszego Marzyciela - Wojtusia. Cała rodzina przywitała nas radośnie, a chłopiec czekał na nas w pokoju.

Kiedy się poznaliśmy Wojtek był dość skryty, jednak jego rodzeństwo i rodzice próbowali go zachęcić do rozmowy. Zapytałyśmy Marzyciela czy wie skąd jesteśmy, okazało się, że doskonale zdaje sobie sprawę czym się zajmujemy i był bardzo dobrze przygotowany na nasz przyjazd.
Wojtek to bardzo konkretny człowiek, który nie chciał rozdrabniać się i opowiadać o innych marzeniach, tylko o swoim, najważniejszym. Pokazał więc nam projekt, który narysował, żebyśmy dokładnie wiedziały, czego chce. Był to projekt placu zabaw, o którym marzy Chłopiec. Nie był to jednak zwykły plac, a wyjątkowy: z dwiema rurami, z ścianką wspinaczkowa, trzema huśtawkami, karuzelą, piaskownicą, a także wieżą obserwacyjną, gdzie będzie mógł się zajadać lodami. Wojtek ma 2,5 roku młodszą siostrę - Martynkę, z którą chciałby się bawić na placu, a także kuzynostwo, gdzie wspólnie mogliby szaleć całe dnie.

Dowiedziałyśmy się również, że Chłopiec chodzi już do zerówki i bardzo lubi bawić się ze swoimi rówieśnikami. Po opisaniu całego projektu był dość zniecierpliwiony, ponieważ czekała na niego gra ze starszym Bratem - Dominikiem. Nie zabierając już czasu tak zajętemu 7-latkowi, pożegnałyśmy się z całą wesołą rodzinką i pomknęłyśmy, żeby szukać najlepszego placu zabaw dla tego wyjątkowego Marzyciela.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Monika Granieczny

email: monika.granieczny@mammarzenie.org

tel: +48 510 530 656

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wojciech - o. Katowice - Plac zabaw

Wojciech wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw marzyciela Wojciech.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN