Moim marzeniem jest:

Fotel gamingowy Diablo x-Player 2.0, normal size, biało-czarny, personalizowany haft

Olaf, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie

2023-02-28

Jadąc na wizytę do Marzyciela nie spodziewałyśmy się takich wrażeń. Poznałyśmy dziesięcioletniego Olafa, pozytywnie zakręconego chłopca: rozgadanego, otwartego, pełnego energii, dowcipnego, o nieopisanej wyobraźni. Olaf zabrał nas do świata Mangi i Anime, które są jego wielką pasją. To prawdziwy ekspert w tej dziedzinie! Olaf opowiedział nam o historii powstania tej formy sztuki i wciągnął nas w bogactwo opowieści o robotach, wojownikach i ulubionych bohaterach. Olaf również pięknie rysuje. Chętnie pokazał nam swoje prace. Pokój Marzyciela odzwierciedla jego pasję: na ścianach wiszą plakaty z ulubionymi postaciami. Dowiedziałyśmy się również, że są sklepy z mangami i gadżetami – to tam Olaf wyszukuje prawdziwe skarby do swojej kolekcji.

Olaf zanim przeszedł do opowiedzenia nam o swoim marzeniu, podzielił się historiami o już spełnionych marzeniach. Po raz kolejny usłyszałyśmy jaką magię i moc niosą ze sobą spełnione dziecięce marzenia.

W końcu nadszedł czas, żeby poznać marzenie Olafa: jest nim fotel gamingowy Diablo ze spersonalizowanym haftem, oczywiście według projektu naszego Marzyciela. Czy producent sprosta takiemu wyzwaniu? Oto jest pytanie…

Jeśli Ktoś chciałby pomóc w spełnieniu marzenia Olafa, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie lub bezpośrednio z wolontariuszem prowadzącym: Ania Kędzia, tel. 604 646 281.

spełnienie marzenia

2023-06-10

Sobota to nam się udała – w oddziale Trójmiasto mogłyśmy spełnić marzenie Olafa o fotelu gamingowym Diablo! Radośnie wkroczyłyśmy do domu Olafa taszcząc wielkie pudło. Już od progu powitał nas wielki uśmiech na twarzy Olafa. Wszystko stało się jasne – właśnie spełnia się wyczekiwane marzenie chłopca! Odpakowanie i złożenie fotela poszło bardzo sprawnie dzięki bohaterowi domu. Już po chwili Olaf mógł przetestować wszystkie możliwości fotela i nie zawiódł się – siedzenie w każdej pozycji, leżenie, obroty, ułożenie głowy, pleców, łokci – wszystko w najlepszym porządku! Było wesoło, słodko i jak zwykle artystycznie, bo znowu mogłyśmy podziwiać szkice Olafa. Olaf chce stworzyć własną Mangę albo zostać piłkarzem.

Olafie za wszystkie Twoje marzenia mocno trzymamy kciuki! Nigdy nie przestawaj marzyć!

Dziękujemy Sponsorom: Osobom Prywatnym za wsparcie naszej Fundacji i wspólnie rozpoczynającą się przygodę! Dodatkowo dziękujemy Sklepowi „Mangi u Smoczej Ciotki” z Gdyni za ufundowanie bonu na zakupy dla naszego fana Mangi.