Moim marzeniem jest:

Fotel gamingowy Diablo x-Player 2.0, normal size, biało-czarny, personalizowany haft

Olaf, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie

2023-02-28

Jadąc na wizytę do Marzyciela nie spodziewałyśmy się takich wrażeń. Poznałyśmy dziesięcioletniego Olafa, pozytywnie zakręconego chłopca: rozgadanego, otwartego, pełnego energii, dowcipnego, o nieopisanej wyobraźni. Olaf zabrał nas do świata Mangi i Anime, które są jego wielką pasją. To prawdziwy ekspert w tej dziedzinie! Olaf opowiedział nam o historii powstania tej formy sztuki i wciągnął nas w bogactwo opowieści o robotach, wojownikach i ulubionych bohaterach. Olaf również pięknie rysuje. Chętnie pokazał nam swoje prace. Pokój Marzyciela odzwierciedla jego pasję: na ścianach wiszą plakaty z ulubionymi postaciami. Dowiedziałyśmy się również, że są sklepy z mangami i gadżetami – to tam Olaf wyszukuje prawdziwe skarby do swojej kolekcji.

Olaf zanim przeszedł do opowiedzenia nam o swoim marzeniu, podzielił się historiami o już spełnionych marzeniach. Po raz kolejny usłyszałyśmy jaką magię i moc niosą ze sobą spełnione dziecięce marzenia.

W końcu nadszedł czas, żeby poznać marzenie Olafa: jest nim fotel gamingowy Diablo ze spersonalizowanym haftem, oczywiście według projektu naszego Marzyciela. Czy producent sprosta takiemu wyzwaniu? Oto jest pytanie…

Jeśli Ktoś chciałby pomóc w spełnieniu marzenia Olafa, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie lub bezpośrednio z wolontariuszem prowadzącym: Ania Kędzia, tel. 604 646 281.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anna Kędzia

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 604 646 281

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Olaf - o. Trójmiasto - Fotel gamingowy Diablo x-Player 2.0, normal size, biało-czarny, personalizowany haft

Olaf wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.