Moim marzeniem jest:

Rower z ochraniaczami na kolana oraz kaskiem z motywem Harrego Pottera

Amelia, 6 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-19

Amelka - uśmiechnięta, radosna, pogodna, rozmowna sześcioletnia dziewczynka. Połączyłyśmy się razem z dziewczynka i jej super mamą online. Jej ulubionymi kolorami są zielony oraz czarny. Razem ze swoją trzyletnią siostra Zuzia lubią się razem bawić. Jakiś czas temu uwielbiała dinozaury, natomiast u Amelki ciekawość świata jest wielka, także pasje również się zmieniają. Amelka uwielbia gotować, tańczyć, śpiewać i układać puzzle. Koleżanka Zosia zaraziła Amelkę fascynacją postacią Harrego Pottera. Uwielbiają wszystkie filmy i gadżety związane z młodym czarodziejem. W przyszłości chciałyby razem odwiedzić kawiarnię w stylu Harrego Pottera, która znajduje się w Krakowie. Jej największym marzeniem jest rower z motywem Harrego Pottera wraz z dodatkami takimi jak ochraniacze na kolana, kask i bidon. Bardzo mocno liczy na jego spełnienie. Wszystkie zabieramy się do pracy, aby spełnić marzenie naszej cudownej Marzycielki!

 

spełnienie marzenia

2023-06-18

Pełną słońca czerwcową niedzielę, ostatnią przed rozpoczęciem długo wyczekiwanych wakacji, zapamiętamy na bardzo długo, bo to właśnie wtedy miałyśmy ogromną przyjemność poznać naszą Marzycielkę Amelkę! Na to spotkanie czekałyśmy już od lutego, więc nie mogłyśmy się doczekać tego dnia. Z uśmiechem na ustach zapakowałyśmy do samochodu turkusowo - różowy rowerek, o którym marzyła Amelka, kask, zielone balony oraz garść prezentów nawiązujących do Harrego Pottera. Gdy znalazłyśmy się wreszcie na miejscu, zostałyśmy niezwykle ciepło przywitane przez Rodziców Amelki, a po krótkiej chwili wypakowywania wszystkich gadżetów mogłyśmy w końcu ujrzeć roześmianą buzię naszej Marzycielki! Równie uśmiechnięta młodsza siostrzyczka Zuzia towarzyszyła Amelce w pierwszej przejażdżce, dopingując ją na każdym kroku, gdyż Dziewczynka odważnie i niemal natychmiast wskoczyła na rowerek. Jak się później miałyśmy okazję przekonać, Amelka już od kilku lat sprawnie śmiga na dwóch kółkach, więc prawdopodobnie kolejne długie czerwcowe dni będą wypełnione wspólnymi przejażdżkami z Rodzicami i Siostrzyczką. Czas spędzony z Marzycielką i jej Rodziną był dla nas niesamowity - miałyśmy okazję pograć w grę planszową (w której Amelka była nie do pokonania!), poznać niektóre z zabawek, pobawić się balonami, a to wszystko w serdecznej atmosferze stworzonej przez Rodziców.  

Amelko,dziękujemy Ci za to, że mogliśmy poznać Ciebie i spełnić Twoje marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć! W imieniu Amelki i całej Fundacji serdecznie dziękujemy Fundacji DKMS, dzięki której mogłyśmy zrealizować marzenie Amelki.