Moim marzeniem jest:

Tor Hot Wheels Garaż T-Rexa GJL14 z pojazdami.

Dominik, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-08

 

Ach, Ci nasi Marzyciele, jakie to są fantastyczne dzieciaki!!! Zwariowane wulkany energii, pozytywnie zakręcone, z wielką fantazją i wyobraźnią, takie dzielne skarby. Taki właśnie jest Dominik, żywiołowy niespełna czteroletni chłopiec. Dominik nie potrafi się nudzić, cały czas wymyśla nowe zajęcia i zabawy. Mama mówi, że Dominik każdego ranka po przebudzeniu, otwiera oczy, dosłownie wyskakuje z łóżka i już jest gotowy do zabawy. Chłopiec całkowicie pochłonięty jest pasją samochodową. Takiej kolekcji pojazdów wcześniej nie widziałyśmy. Pokój chłopca świadczy o jego zainteresowaniach – pełno w nim samochodów różnego rodzaju, parkingów i garaży. Dominik zna wszystkie marki pojazdów, ba! rozpoznawał je już jako półtoraroczne dziecko!

Będąc bardzo zajęty zabawą, w przelocie, Dominik powiedział nam swoje marzenie. Jest ono tak szczere, że trudno o bardziej oczywiste w przypadku Dominika. Chłopiec marzy o torze samochodowym z garażem i pojazdami które dopełnią jego kolekcję. Dominik już ma pomysły na zabawę!

Jeśli Ktoś chciałby pomóc w spełnieniu marzenia Dominika, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie lub bezpośrednio z wolontariuszem prowadzącym: Ania Kędzia, tel. 604 646 281.

spełnienie marzenia

2023-05-18

Z wielu powodów nie mogłyśmy doczekać się wizyty spełniającej marzenie Dominika. Przede wszystkim dlatego, że podczas pierwszego spotkania Dominik całkowicie skradł nasze serca. Przewidziałyśmy również, że podczas spełnienia marzenia doświadczymy pełni dziecięcej radości. I tak też się stało! Dominik widząc ogromny zapakowany prezent od razu zabrał się do rozpakowywania. Oczom chłopca ukazał się wymarzony garaż Hot Wheels, który sprawił wybuch szczęścia, prawdziwą ekscytację. Wspaniale być częścią takich radosnych dziecięcych chwil. W towarzystwie cudownych: Mamy i Babci, obserwowałyśmy jak Dominik całkowicie zatraca się w świecie swojej motoryzacyjnej pasji. Miałyśmy poczucie, że właśnie spełniło się najszczersze dziecięce marzenie.

Dominiku, dziękujemy Tobie, że mogłyśmy dzielić z Tobą te wspaniałe chwile. Nigdy nie przestawaj marzyć i baw się na całego!