Moim marzeniem jest:

Tor Hot Wheels Garaż T-Rexa GJL14 z pojazdami.

Dominik, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-08

 

Ach, Ci nasi Marzyciele, jakie to są fantastyczne dzieciaki!!! Zwariowane wulkany energii, pozytywnie zakręcone, z wielką fantazją i wyobraźnią, takie dzielne skarby. Taki właśnie jest Dominik, żywiołowy niespełna czteroletni chłopiec. Dominik nie potrafi się nudzić, cały czas wymyśla nowe zajęcia i zabawy. Mama mówi, że Dominik każdego ranka po przebudzeniu, otwiera oczy, dosłownie wyskakuje z łóżka i już jest gotowy do zabawy. Chłopiec całkowicie pochłonięty jest pasją samochodową. Takiej kolekcji pojazdów wcześniej nie widziałyśmy. Pokój chłopca świadczy o jego zainteresowaniach – pełno w nim samochodów różnego rodzaju, parkingów i garaży. Dominik zna wszystkie marki pojazdów, ba! rozpoznawał je już jako półtoraroczne dziecko!

Będąc bardzo zajęty zabawą, w przelocie, Dominik powiedział nam swoje marzenie. Jest ono tak szczere, że trudno o bardziej oczywiste w przypadku Dominika. Chłopiec marzy o torze samochodowym z garażem i pojazdami które dopełnią jego kolekcję. Dominik już ma pomysły na zabawę!

Jeśli Ktoś chciałby pomóc w spełnieniu marzenia Dominika, prosimy o kontakt z Fundacją Mam Marzenie lub bezpośrednio z wolontariuszem prowadzącym: Ania Kędzia, tel. 604 646 281.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anna Kędzia

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 604 646 281

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Dominik - o. Trójmiasto - Tor Hot Wheels Garaż T-Rexa GJL14 z pojazdami.

Dominik wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Tor Hot Wheels Garaż T-Rexa GJL14 z pojazdami. marzyciela Dominik.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN