Moim marzeniem jest:

Czarno-niebieska gitara

Julia, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-25

Sobotniego popołudnia mieliśmy misję do wykonania. Podzieliwszy się na dwie drużyny, wyruszyliśmy w podróż w celu poznawania dziecięcych marzeń. Jednym z nich było marzenie Julki – wszechstronnej i utalentowanej dziewczynki.

Po długiej podróży – dotarliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy ugoszczeni kawałkiem ciasta oraz kawą. Przywitawszy się przeszliśmy do rozmowy z Julią, która wykazała się wieloma ciekawymi zainteresowaniami – lubi historię, szczególnie z okresu średniowiecza. Dużo czyta, ma już też plany na szkołę średnią – zamierza zdobywać wiedzę z zakresu kryminologii. Marzenie Julii wynika jednak z innego zainteresowania – muzyki. Marzycielka chciałaby dostać gitarę elektryczną wraz z wzmacniaczem. Dopytując dowiedzieliśmy się, że Julia ma już doświadczenie w graniu na gitarze klasycznej; skąd więc marzenie o gitarze elektrycznej – zapytaliśmy. Okazało się, że Marzycielka dzieli pasję z tatą oraz lubi mocniejsze brzmienia.

Mamy nadzieję, że wkrótce uda się nam spełnić marzenie Julii i że zdobywszy nową gitarę – zacznie spełniać się artystycznie, zdobywając dzień w dzień nowe umiejętności.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Sebastian Cieśla

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 665 320 277

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Julia - o. Katowice - Czarno-niebieska gitara

Julia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Czarno-niebieska gitara marzyciela Julia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN