Moim marzeniem jest:

Czarno-niebieska gitara

Julia, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-25

Sobotniego popołudnia mieliśmy misję do wykonania. Podzieliwszy się na dwie drużyny, wyruszyliśmy w podróż w celu poznawania dziecięcych marzeń. Jednym z nich było marzenie Julki – wszechstronnej i utalentowanej dziewczynki.

Po długiej podróży – dotarliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy ugoszczeni kawałkiem ciasta oraz kawą. Przywitawszy się przeszliśmy do rozmowy z Julią, która wykazała się wieloma ciekawymi zainteresowaniami – lubi historię, szczególnie z okresu średniowiecza. Dużo czyta, ma już też plany na szkołę średnią – zamierza zdobywać wiedzę z zakresu kryminologii. Marzenie Julii wynika jednak z innego zainteresowania – muzyki. Marzycielka chciałaby dostać gitarę elektryczną wraz z wzmacniaczem. Dopytując dowiedzieliśmy się, że Julia ma już doświadczenie w graniu na gitarze klasycznej; skąd więc marzenie o gitarze elektrycznej – zapytaliśmy. Okazało się, że Marzycielka dzieli pasję z tatą oraz lubi mocniejsze brzmienia.

Mamy nadzieję, że wkrótce uda się nam spełnić marzenie Julii i że zdobywszy nową gitarę – zacznie spełniać się artystycznie, zdobywając dzień w dzień nowe umiejętności.

spełnienie marzenia

2023-05-22

Nadszedł dzień spełnienia marzenia Julki. Nasza marzycielka otrzymała wymarzoną gitarę elektryczna ze wzmacniaczem. Od razu zabrała się za nastrojenie swojego nowego sprzętu. Musimy przyznać, że towarzyszące jej warunki nie były łatwe - emocje, rozmowy i szalejący pies, który świętował to wydarzenie z całą rodziną.

Teraz Julka może cieszyć się nowym sprzętem i codziennie rozwijać swoją pasję.

Dziękujemy młodej parze Magdalenie i Dariuszowi oraz ich gościom weselnym, którzy wzięli udział w akcji Zamień Kwiaty na Marzenie, tym samym umożliwili nam spełnienie marzenia Julki :) Dziękujemy również kytary.pl za udzielony rabat.

Julko, nigdy nie przestawaj marzyć!