Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Youtuberem Kamilem (kanał Kiki Świat)

Zuzanna, 8 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-25

Otwierajac drzwi mieszkania Zuzi i jej rodziny, od progu przywita nas dziewczynka z niewiarygodną energią i uśmiechem od ucha do ucha. Przedstawiła nam nie tylko swoich rodziców ale też zwierzątka mieszkające w jej domu – dwa króliki i psa.

Zuzia jest odważną i radosną osobą mającą wiele pasji i pomysłów. Lubi rysować, grać w gry, uwielbia swoje pluszaki poukładane tuż przy jej łóżku. Doskonale wiedziała, po co przyjechaliśmy i już nie mogła się doczekać, żeby przekazać nam jakie jest jej największe marzenie.

Zuzia od dłuższego czasu jest fanką kanału youtube "Kiki Świat" prowadzonego przez Pana Kamila, który podróżuje po świecie swoją przyczepą kampingową wraz z rodziną. Zuzia bardzo lubi oglądać filmiki i choć na chwilę przenosić się w miejsca w których Pan Kamil obecnie przebywa. Dość oryginalne marzenie, prawda? To tylko dowodzi jak niezwykłą dziewczynkę mieliśmy okazję spotkać i zrobimy wszystko, aby udało się spełnić jej marzenie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Dominika Marek

email: dominika.marek@mammarzenie.org

tel: +48 505 503 901

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Katowice - Spotkanie z Youtuberem Kamilem (kanał Kiki Świat)

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Youtuberem Kamilem (kanał Kiki Świat) marzyciela Zuzanna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN