Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Rusłan, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-01

W zeszłą środę mieliśmy okazję odwiedzić kolejnego z naszych Marzycieli. Tym razem był to Rusłan - 16-letni chłopak z Ukrainy, który wraz z rodzicami oraz częścią rodzeństwa przybył niedawno do Polski. Już od samego początku wizyty czuliśmy ogromną gościnność ze strony rodziców Rusłana i jego samego, dlatego też szybko przełamaliśmy przysłowiowe "pierwsze lody". Mieliśmy też okazję poznać choćby Andrieja - młodszego brata naszego Marzyciela. Rusłan, który mimo niedługiego pobytu w naszym kraju bardzo dobrze mówi po polsku, powiedział nam o wrażeniach z nauki w polskiej szkole oraz pochwalił się, że w wolnym czasie próbuje swoich sił w grze na gitarze. Niestety, nie udało się nam go namówić do zaprezentowania próbki swoich umiejętności.

W międzyczasie mama naszego Marzyciela przyniosła słodką niespodziankę, którą nas poczęstowała. Okazał się nią być tradycyjny przysmak naszych wschodnich sąsiadów, czyli miodownik. Był on przepyszny i zjedliśmy go z ogromną chęcią. Z kolei tata chłopca opowiedział o swojej pasji do wędkarstwa, wspominając złowionego 20-kilogramowego suma.

Przed zakończeniem wizyty nie pozostało nam zatem nic innego, jak dowiedzieć się od Rusłana tego, jakie jest jego największe marzenie. Byliśmy jego bardzo ciekawi. Jako, że w chwilach wolnych od nauki Rusłan lubi grać w gry komputerowe, nie było większym zaskoczeniem to, że marzy o komputerze gamingowym.

Trzeba zatem zakasać rękawy i przystąpić do działań, żeby marzenie Rusłana mogło się ziścić :)

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Maria Rybicka

email: mariarybicka21@gmail.com

tel: +48781559881

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Rusłan - o. Warszawa - Komputer gamingowy

Rusłan wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer gamingowy marzyciela Rusłan.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN