Moim marzeniem jest:

Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil

Weronika, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-04

Weronika to 18-letnia Marzycielka, którą odwiedziliśmy w sobotnie zimowe przedpołudnie. Od samego wejścia urzekła nas swoim ciepłym, serdecznym usposobieniem, dzięki czemu bardzo było nam miło z nią przebywać i lepiej poznać. Jako nastolatka uwielbia czytać książki, szczególnie te ze szczyptą magii (Harry Potter, Wiedźmin i inne), które pochłania w niezliczonych ilościach. Poza tym słucha muzyki, uwielbia spotkania w gronie najbliższych przyjaciół, a w przyszłości planuje studiować logopedię. Teraz przygotowuje się do matury, także intensywny czas przed nią. Zapytana o najskrytsze marzenie, odpowiedziała nam, że pragnie dostać Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil.

Wyjaśniła, że ułatwi jej to naukę na wymarzonych studiach. Dzięki iPadowi będzie mogła rozwijać swoje umiejętności IT, ponadto sprzęt pozwoli również na swobodę podczas tworzenia notatek i będzie wspaniałym kompanem podczas kształcenia!

Czas zleciał nam niesłychanie szybko i bardzo radośnie! Osobiście już nie możemy doczekać się, kiedy będziemy świadkami spotkania oznaczającego spełnienie marzenia. Dołożymy wszelkich starań, żeby marzenie Weroniki spełniło się najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

A może macie pomysł jak nam w tym pomóc? Nie ukrywamy, że potrzebujemy Waszego wsparcia!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marzena Owczarz

email: marzena.owczarz@icloud.com

tel: +48693582305

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Weronika - o. Warszawa - Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil

Weronika wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil marzyciela Weronika.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN