Moim marzeniem jest:

Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil

Weronika, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-04

Weronika to 18-letnia Marzycielka, którą odwiedziliśmy w sobotnie zimowe przedpołudnie. Od samego wejścia urzekła nas swoim ciepłym, serdecznym usposobieniem, dzięki czemu bardzo było nam miło z nią przebywać i lepiej poznać. Jako nastolatka uwielbia czytać książki, szczególnie te ze szczyptą magii (Harry Potter, Wiedźmin i inne), które pochłania w niezliczonych ilościach. Poza tym słucha muzyki, uwielbia spotkania w gronie najbliższych przyjaciół, a w przyszłości planuje studiować logopedię. Teraz przygotowuje się do matury, także intensywny czas przed nią. Zapytana o najskrytsze marzenie, odpowiedziała nam, że pragnie dostać Apple iPad Pro 11 128GB z czarnym etui wraz z Apple Pencil.

Wyjaśniła, że ułatwi jej to naukę na wymarzonych studiach. Dzięki iPadowi będzie mogła rozwijać swoje umiejętności IT, ponadto sprzęt pozwoli również na swobodę podczas tworzenia notatek i będzie wspaniałym kompanem podczas kształcenia!

Czas zleciał nam niesłychanie szybko i bardzo radośnie! Osobiście już nie możemy doczekać się, kiedy będziemy świadkami spotkania oznaczającego spełnienie marzenia. Dołożymy wszelkich starań, żeby marzenie Weroniki spełniło się najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.

A może macie pomysł jak nam w tym pomóc? Nie ukrywamy, że potrzebujemy Waszego wsparcia!

spełnienie marzenia

2023-06-03

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień - spełnienie marzenia! Niecodzienny widok, emocje i wibracje któremu temu wydarzeniu towarzyszą – są po prostu bezcenne.

Wszystko odbyło się w wielkiej konspiracji - Weronika nie miała pojęcia, że przyjdziemy. Kiedy otwierała drzwi, na jej twarzy widać było zaskoczenie i niedowierzanie. Dosłownie zaniemówiła na nasz widok. Zupełnie się nie spodziewała wizyty wolontariuszek, a to mogło oznaczać tylko jedno -niespodzianka się udała.

Przejęci byliśmy wszyscy, i my wręczając upragniony prezent, jak i sama nastolatka. Również rodzice, którzy towarzyszyli nam w tej wyjątkowej chwili, kiedy to właśnie nastąpił fenomen spełnionego marzenia. Ten okrzyk radości, uśmiechnięte oczy i rozczulające pytanie : to dostanę nawet dyplom? Było po prostu pięknie, bajecznie podczas rozpakowywania zapakowanego podarunku.

Z delikatnością, nieukrywaną szczerością, zrywała papier i wyciągała z pudełeczka, zachwycając się swoim iPadem wraz z rysikiem i akcesoriami. Dokładnie taki, jaki miał być. Uśmiechała się, a my wiedziałyśmy, że warto żyć dla takiej właśnie chwili.

Wspólnymi siłami pomogłyśmy uruchomić sprzęt, po czym zaczęłyśmy rozmawiać i tak przez dwie godziny, jak nie lepiej. Wspominała, iż podarowany sprzęt będzie służył jako pomoc do nauki, notatek w dalszej edukacji – na studiach, jak również ułatwi komunikację ze znajomymi w życiu codziennym.

Cieszymy się przeogromnie, że udało się zrealizować największe pragnienie nastolatki. Jesteśmy wzruszone z jaką wdzięcznością i skromnością Weronika podzieliła się z nami swoją pozytywną energią. Pożegnałyśmy się ze słońcem w duszy po tak wspaniale spędzonym czasie.

Weroniko, pamiętaj by nigdy nie przestawać marzyć i ze śmiałością, przytupem realizować swoje zamierzone cele! Kibicujemy Ci w dalszej wędrówce, masz w sobie tę super moc!

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Fundację Mam Marzenie i przy okazji corocznego rozliczania PIT-u ofiarowują nam swój 1,5% podatku – to dzięki Wam marzenie Weroniki się spełniło! Chwila jest o tyle pamiętna, ponieważ w tym roku obchodzimy XX-lecie.