Moim marzeniem jest:

Tęczowy rower - składany

Martyna, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-09

W pogodny czwartek miałyśmy przyjemność spotkać się po raz pierwszy z naszą wspaniałą marzycielką – Martynką, do której domu zawitałyśmy. Już na samym wejściu zostałyśmy miło i serdecznie powitane przez mamę, babcię oraz samą dziewczynkę. To był tylko znak zapowiadający, iż dalsza część naszego spotkania upłynie w równie przyjaznej atmosferze.  

Po naszym wstępnym zapoznaniu wszystkie w piątkę zasiadłyśmy do stołu i zaczęłyśmy dynamiczną, pełną ciekawych wątków konwersację. Na samym początku Martynka zdradziła nam, że bardzo lubi bajkę "Kraina Lodu", a jej ulubioną postacią jest Elsa, za którą była przebrana na tegorocznym balu karnawałowym. Udało nam się nawet zobaczyć zdjęcia jej cudownej kreacji. Również powspominałyśmy, jakie bajki my same oglądałyśmy w dzieciństwie! Wspaniale było choć na chwilę wrócić do tych czasów… W dalszej części rozmowy przeszłyśmy do tematu szkoły, o której Marzycielka nam trochę opowiedziała, a także przedstawiła kilku swoich klasowych przyjaciół. Dziewczynka wspomniała, że ogromną radość sprawia jej jazda na rowerze.  

Gdy skończyłyśmy rozmawiać o naszych zainteresowaniach, pasjach i innych tematach, przeszłyśmy do najważniejszej części naszej wizyty. Zadałyśmy Martynce kluczowe pytanie o jej największe marzenie. Żeby pomóc Marzycielce upewnić się w wyborze, zagrałyśmy w krótką grę, w której nawzajem wymieniałyśmy się naszymi pragnieniami, w poszczególnych kategoriach. Wspólnie urządziłyśmy burzę mózgów i rozmyślałyśmy, kim chciałybyśmy zostać, kogo spotkać, gdzie pojechać, co zwiedzić i na przykład, z jakiego materialnego podarunku byłybyśmy usatysfakcjonowane. Mimo, iż padało z naszej strony wiele propozycji, pomysłów m.in. różnych wyjazdów, to Martynka już była zdecydowana o wiele wcześniej. Podzieliła się z nami, że jej największym marzeniem jest otrzymanie pięknego, tęczowego, błyszczącego się roweru! Dzięki niemu mogłaby zwiedzać oraz poznawać wiele ciekawych i intrygujących miejsc. Okazało się też, iż dziewczynka posiadała już bicykl, natomiast przez brak odpowiednich udoskonaleń – możliwości składania i wystarczającego napędu, m.in. była ograniczona do jazdy wyłącznie w obszarze jej podwórka i okolicy. Dla ułatwienia przedstawiła nam jej wymarzony pojazd, w postaci pięknego rysunku jej autorstwa, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, jak bardzo pragnie otrzymać nowy, funkcjonalny, tęczowy rower.   

Na sam koniec, postanowiłyśmy przetestować grę, jaką wcześniej podarowałyśmy Martynce. Pozwoliło nam to na wspaniałe, pełne śmiechu i zabawy spędzenie ostatnich chwil razem tego dnia. Po skończonej rozgrywce, pożegnałyśmy się i we wspaniałych humorach udałyśmy się do wyjścia.  

Mamy nadzieję, że uda nam się szybko spełnić marzenie Martynki. Do zobaczenia! 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Maria Rybicka

email: mariarybicka21@gmail.com

tel: +48781559881

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Martyna - o. Warszawa - Tęczowy rower - składany

Martyna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Tęczowy rower - składany marzyciela Martyna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN