Moim marzeniem jest:

Laptop

Ksawery, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-02-27

W lutowy poniedziałek wybraliśmy się na spotkanie z naszym marzycielem – Ksawerym. Chłopiec przywitał nas ze swoją mamą oraz energicznym psem. Na przełamanie lodów podarowaliśmy Ksaweremu czytankę o tematyce „Minecrafta”, gdyż jak się wcześniej dowiedzieliśmy jest to jedna z jego ulubionych gier. Już przy nas zaczął ją czytać. Ksawery chętnie opowiedział nam też o swoich zainteresowanych. Są nimi różne gry komputerowe, między innymi samochodowe. Lubi też oglądać filmy o samochodach. Ponadto Marzyciel pokazał nam swoją bazę, którą zbudował w jednej z gier i pochwalił się, że to właśnie jego baza jest najwyższa. Marzyciel często gra ze swoja koleżanką, razem budują swoje siedziby w wirtualnej rzeczywistości. W świecie rzeczywistym lubi spotykać się z kolegami, bardzo chętnie opowiadał nam też o swoich przygodach w przedszkolu i że nie może doczekać się tego, kiedy zacznie naukę w szkole.

Ksawery w przyszłości chciałby zostać policjantem, aby pilnować porządku na świecie, łapać złoczyńców i nosić odznakę. 

Gdy opowiedzieliśmy Ksaweremu jakie marzenia spełniamy, słuchał nas zaciekawiony. Na pytanie, czy wybrał już swoje marzenie odpowiedział radosne i pewne TAK! Chciałby dostać czarny laptop, aby to na nim mógł rozwijać swoje zainteresowania. Szybko dodał, że marzy też o świecącej klawiaturze i zielonej myszce.

Ksawery, miło nam było Cię poznać! Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Twoje marzenie!

spełnienie marzenia

2023-10-14

W niedzielne, październikowe popołudnie wybraliśmy się do Ksawerego, aby spełnić jego marzenie. Nasz mały Marzyciel domyślił się po co przyjechaliśmy, jak tylko zobaczył paczkę owiniętą zielonym papierem. Z radością rozrywał papier z opakowania na laptopa i nie mógł się doczekać, kiedy będzie mógł z tatą go skonfigurować i zacząć używać. Razem z młodszym bratem z ciekawością oglądali nowy sprzęt i zachwycali się podświetlaną klawiaturą.

Ksawery opowiadał, że niedawno poszedł do szkoły i bardzo się z tego cieszy. Podobno pilnie się uczy i sumiennie odrabia lekcje, a jego ulubionym przedmiotem jest matematyka. Rozmawialiśmy o programach do nauki języków czy liczenia, więc Ksawery będzie wykorzystywał laptopa nie tylko do gier, ale też do zdobywania nowej wiedzy.

Nas cieszy też to, że nasz Marzyciel dobrze wygląda i dobrze się czuje.

Ksawery, jest nam bardzo miło, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie, życzymy Ci dużo zdrowia! I nigdy nie przestawaj marzyć! Mamy nadzieję, że laptop będzie Ci służył przez długie lata.

Dziękujemy firmom Atos Polska, Logon i Lenovo za pomoc w spełnieniu marzenia.