Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy wraz z monitorem

Piotr, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-10

W Dzień Mężczyzn odwiedziłyśmy 17-letniego Piotrka i jego babcię. Po przybyciu na miejsce, zostałyśmy serdecznie powitane przez babcię wraz z jej uroczą suczką o imieniu Barcelona. Po krótkim przedstawieniu się, przekazałyśmy naszemu Marzycielowi drobny upominek, który z przyjemnością przyjął. Piotrek okazał się młodym człowiekiem o bardzo zróżnicowanych zainteresowaniach. Lubi słuchać muzyki, a jednym z jego ulubionych zespołów jest  legendarna grupa Guns & Roses, jednakże słucha również innych gatunków muzyki. Podróże także sprawiają mu wiele radości, zdecydowanie preferuje morze z uwagi na to, że lubi pływać. Piotrek lubi spędzać czas na powietrzu grając w koszykówkę, ale także przed komputerem grając w gry akcji.

Babcia nastolatka również okazała się bardzo rozmowna i z wielkim entuzjazmem opowiadała o swoich wspólnych wyjazdach z wnukiem, które były dla niej bardzo ważne. Przekazałyśmy Piotrkowi i jego babci informacje o naszej Fundacji oraz o jej celach, co ich zainteresowało i wywołało pozytywne emocje.

Piotrek obecnie uczy się zdalnie, a jego marzeniem jest otrzymanie komputera gamingowego, co ułatwiłoby mu naukę oraz pozwoliłoby na realizację swoich pasji. Podkreślił, że dobrze byłoby, gdyby miał taki komputer, który spełniłby jego wymagania i pozwolił mu na korzystanie z niego w różnych celach.

Podsumowując, spotkanie z Piotrkiem i jego babcią było bardzo udane. Dowiedziałyśmy się o zainteresowaniach Piotrka oraz o tym, co dla niego jest ważne. Babcia także była bardzo rozmowna i chętnie dzieliła się swoimi wspomnieniami, a także zdradziła nam kilka ciekawych faktów z jego życia. Mamy nadzieję, że wkrótce uda się nam spełnić marzenie naszego nowego Marzyciela.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Magdalena Boryś

email: dusia.borys@gmail.com

tel: +48509730666

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Piotr - o. Warszawa - Komputer gamingowy wraz z monitorem

Piotr wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer gamingowy wraz z monitorem marzyciela Piotr.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN