Moim marzeniem jest:

Iphone 14 Plus bialy

Yehor, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-07

Mamy przyjemność przedstawić wam naszego nowego marzyciela – Yehora.


Z Yehorem poznaliśmy się online. Całe spotkanie przebiegło w bardzo pozytywnej atmosferze. Yehor pochodzi z Ukrainy, ale przez trudne okoliczności na razie mieszka w Warszawie. Jak powiedział nam sam, Warszawa mu się bardzo podoba. Zachwycają go wysokie budynki, ruch, infrastruktura oraz rytm samego miasta. Co więcej, Yehor stworzył własną must visit listę i planuje jak najszybciej zobaczyć wszystkie atrakcyjnie miejsca w Warszawie. Wkrótce planuje zwiedzić Centrum Nauki Kopernik. 

Podczas rozmowy udało nam się dowiedzieć, że Yehor bardzo lubi grać w gry komputerowe. Oprócz tego pasjonują go podróże. Bardzo lubi oglądać kanały podróżnicze, szczególnie programy o najbardziej egzotycznych krajach świata. Ciekawi go jak mieszkają ludzie w różnych zakątkach świata, od Afryki po Japonię. Na pytanie, gdzie by sam chciał pojechać, odpowiedział, że w pierwszej kolejności wybrałby się do Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z jednej strony przyciąga go arabska kultura i atmosfera, z drugiej – nowoczesność i pogoń za byciem NAJ pod każdym względem. 

Kiedy przyszedł czas na najważniejsze pytanie naszego spotkania, o czym marzy Yehor, dostaliśmy szybką odpowiedzieć. Okazało się, że Yehor marzy o nowym telefonie. Niestety, obecny już nie działa zbyt sprawnie. Wpadł mu w oko Iphone 14 Plus. Wybrał ten model, ponieważ już wcześniej korzystał z produktów firmy Apple. Uważa, że jest ona najlepsza na świecie. Za pomocą nowego telefonu będzie mógł robić zdjęcia w bardzo dobrej jakości, oglądać filmy oraz jak każde dziecko spędzać czas grając gry.

Dziękujemy Ci Yehorze za Twoje cudowne marzenie. Będziemy starać się spełnić je jak najszybciej.


Pomóżmy Yehorowi spełnić to marzenie!

spełnienie marzenia

2023-05-08

Kolejne marzenie zostało spełnione.
Tym razem wymarzony sprzęt dostał nasz podopieczny –– Yehor

Spełnienie odbyło się w wyjątkowy dzień,  w dniu urodzin naszego marzyciela Dla Yehora stało się to wielką niespodzianką Jak tylko paczka została dostarczona, skontaktowaliśmy się wszyscy razem w trybie online i mogliśmy zobaczyć prawdziwe emocje naszego marzyciela. Yehor nie mógł uwierzyć, że trzyma w rękach telefon, o którym tak marzył.  Był zadowolony, szczęśliwy, i ... przyjemnie zaskoczony.
,,Jestem na tyle szczęśliwy, że nie mogę uwierzyć w to, że ktoś spełnił moje marzenie! Nie mogę uwierzyć to, że są tacy ludzi, których nie znam osobiście, ale pomogli zrealizować moje marzenie tak szybko. Z tym telefonem, będę mógł robić zdjęcia tych miejsc, których chcę zwiedzić. Tak długo o nim marzył...Dziękuję bardzo! Jest mi niezmiernie miło”
Niezmierna radość i śmiech na twarzy naszego marzyciela to właśnie były te emocje, których tak się spodziewaliśmy i nasza misja została udana! 

Yehor, cieszymy się mogliśmy Cie poznać oraz spełnić Twoje marzenie!  Pamiętaj, że w marzeniach tkwi siła. 

W imieniu Yehora i całej Fundacji chcemy wyrazić serdecznie podziękowanie dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do spełnienia tego marzenia, a w szczególności pracownikom firmy empik.