Moim marzeniem jest:

Domek z huśtawką i zjeżdżalnią

Klara, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-03-10

Dnia 10.03.2023 r. Odbyło się spotkanie z Klarą - naszą Marzycielką. Dziewczynka ta to uśmiechnięta blondwłosa  4-ro latka. Zaraz po rozpoczęciu rozmowy opowiedziała nam o swoim Marzeniu- domku (przy drzewie) ze zjeżdżalnią i huśtawką. Klara nie była bardzo rozmowna ale dowiedziałyśmy się o tym że uwielbia świnkę Pepę oraz że lubi bawić się ze swoim starszym bratem.

Razem z wolontariuszkami ochoczo zabrałyśmy się do spełniania marzenia.

 

spełnienie marzenia

2023-05-29

Dnia 29.05.2023 roku, wolontariuszki z krakowskiego oddział Fundacji Mama Marzenie, udały się na spełnienie marzenie do Marzycielki Klary, której marzeniem był domek ze zjeżdżalnią i huśtawką. Po 2 godzinach jazdy wolontariuszki dotarły na miejsce. Pogoda sprzyjała naszym wolontariuszkom. Od razu po przyjeździe przywitała je uśmiechnięta dziewczynka wraz z mamą. 

Klara od razu pokazała im nowy prezent. Szczęście na jej twarzy było bardzo widoczne. Mama Klary ugościła je, zapraszając do stołu, a nasza Marzycielka w międzyczasie układała puzzle ze świnką Peppą. Zrobiła to dwa razy w błyskawicznym tempie. 

Klara to bardzo ruchliwa i szczęśliwa dziewczynka. Pokazała naszym wolontariuszkom swój domek, huśtawkę, ściankę wspinaczkową i zapoznała je ze swoją przytulanką Krecika.

Po dłuższej chwili nadszedł czas powrotu do Krakowa i dalszej działalności na rzecz fundacji. Wolontariuszki pożegnały się i wyruszyły w drogę powrotną.

Dziękujemy Niepublicznemu Przedszkolu Niebieska Żabka oraz osobom które oddały 1% podatku na rzecz fundacji za pomoc w realizacji marzenia.