Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy wraz z myszką, klawiaturą i monitorem

Jakub, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-05-10

Aby spotkać się z Kubą zagościliśmy w małej, urokliwej miejscowości na południowy-wschód od Warszawy. Zostaliśmy serdecznie powitani przez jego mamę i siostrę już przed domem, a po przekroczeniu progu, spotkaliśmy dodatkowo dwa koty oraz usłyszeliśmy szczekanie pieska – kolejnego domownika.

Nasz Marzyciel (nieśmiały jedynie z początku) wyszedł z pokoju w bluzie i sportowych spodniach – mama wyjaśniła, że szykował się właśnie do wyjścia na trening kickboxingu. Zarówno mama, jak i sam Kuba okazali się bardzo kontaktowi, a młody adept sztuk walki miał już sprecyzowane marzenie – dobry komputer gamingowy wraz z niezbędnymi akcesoriami (myszką, klawiaturą i ekranem), aby mógł grać w gry - Counter-Strike oraz Fortnite. Zaraz po przedstawieniu swojego marzenia i udzieleniu odpowiedzi na kilka dodatkowych pytań z naszej strony, Kuba wybiegł, aby zdążyć jeszcze załapać się na trening, a my – czując już poczucie spełnienia zadania – spędziliśmy jeszcze kilka chwil na pogawędce z mamą, po czym ruszyliśmy w drogę powrotną do Warszawy.

To właśnie od mamy Marzyciela dowiedzieliśmy się, że Kuba to bardzo aktywny chłopiec, który w treningi kickboxingu wciągnął również ją. Zresztą cała rodzina Kuby uwielbia uprawiać sporty, gdyż jego młodsza siostra ćwiczy gimnastykę. Nasz Marzyciel chodzi jeszcze do szkoły podstawowej, lecz w przyszłym roku stanie przed kolejnym duży wyzwaniem – pisaniem testu ósmoklasisty.

Tak jak każdemu chłopcu w wieku naszego Marzyciela, dobry sprzęt bardzo przyda się nie tylko pod kątem rozrywkowym, ale również na dalszej drodze życia i edukacji. Dlatego jesteśmy tym bardziej zdeterminowani, aby jak najszybciej uszczęśliwić Kubę spełnionym marzeniem!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Paulina Furman

email: paulina.furman11@gmail.com

tel: +48 880 39 40 41

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jakub - o. Warszawa - Komputer gamingowy wraz z myszką, klawiaturą i monitorem

Jakub wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer gamingowy wraz z myszką, klawiaturą i monitorem marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN