Moim marzeniem jest:

Plac zabaw

Jaś, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoby Prywatne

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-09

W słoneczny, czerwcowy dzień, tj.9 czerwca udało się Nam poznać Naszego Nowego Marzyciela Jasia.
Janek to 3-letni chłopiec. Od początku spotkania był bardzo uśmiechnięty. Chłopiec ucieszył się pluszowego misia i balonów. Oprócz tego otrzymał puzzle. Nasz Marzyciel od razu zaangażował wszystkich do wspólnego ich ułożenia. Podczas całego spotkania ułożyliśmy je aż trzy razy. Mimo upału, wyszliśmy wszyscy na spacer na podwórko. Tam Jaś pokazał swoje zabawki: koparki, traktorki, przyczepy. Chłopiec ma dużo przestrzeni do zabawy, ale brakuje mu piaskownicy. Okazało się marzenie Jasia jest z tym związane. Chłopiec chciałby mieć własny plac zabaw, w którym będzie: domek, zjeżdżalnia, drabinki no i oczywiście piaskownica.

Na załączonym zdjęciu można zobaczyć projekt placu zabaw wykonany przez Jasia.

Wierzymy, Jasiu że uda nam się spełnić Twoje najskrytsze marzenie, aby jeszcze bardziej Cię uszczęśliwić. Nigdy nie przestawaj marzyć!

spełnienie marzenia

2023-08-31

W ostatni dzień wakacji, tj. 31 sierpnia spełniło się największe marzenie Jasia. Tego dnia u chłopca zjawiła się ekipa montażowa z placem zabaw. Po kilku godzinnej pracy plac zabaw był gotowy do użytku. Choć nie uczestniczyliśmy osobiście przy pierwszym korzystaniu z placu ze zdjęć nadesłanych od mamy, można zauważyć ogromną radość i zadowolenie

Jasiu, dziękujemy za to, że mogliśmy poznać Ciebie i Twoje marzenie. Pamiętaj, że zawsze warto czegoś pragnąć, gdyż marzenia się spełniają.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich dzięki, którym udało się spełnić marzenie, to dzięki Wam Jaś otrzymał swój własny plac zabaw. Dziękujemy też wszystkim, którzy stworzyli ten plac oraz ekipie montażowej.