Moim marzeniem jest:

KLARNET BUFFET CRAMPON

Tadeusz, 17 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-06-07

Spotkanie z Tadziem musiało się odbyć online. Wielka szkoda, bo jeszcze zanim zdążył cokolwiek powiedzieć do kamery, widząc jego wyraz twarzy, wiedzieliśmy, że to jest super sympatyczny gość.
Rozmowa przebiegała wyjątkowo swobodnie i przyjacielsko. Jak między najlepszymi kumplami. Od razu znaleźliśmy wspólny język i nić porozumienia. My Tadzia bardzo polubiliśmy. On chyba nas też. Inaczej chyba, by nie zdradził swojego największego marzenia. Dużo dowiedzieliśmy się o pasji Tadzia, którą jest muzyka. Od kilku lat uczęszcza do szkoły muzycznej. Pokonuje w niej kolejne szczeble, powolutku wspinając się coraz wyżej, zdobywając doświadczenie i umiejętności, które pomogą mu budować swoją przyszłość wokół swoich zainteresowań. Sposób w jaki Tadziu opowiadał o muzyce, od razu wskazuje na to, że kocha to co robi i nie wyobraża sobie właściwie, aby w przyszłości robić coś innego. Aby nie być gołosłownym Tadziu podesłał nam film z konkursu na którym zajął drugie miejsce. Nie możemy go niestety tu zamieścić, ale musicie nam uwierzyć – gra wyśmienicie! Ten chłopak ma prawdziwy talent, który chce rozwijać. Po kilkudziesięciu minutach rozmowy nadszedł w końcu czas, aby Tadziu nam zdradził swoje największe marzenie i nie zawiedliśmy się. Jest ono ściśle związane z jego pasją i tym co najbardziej kocha. Chciałby dostać KLARNET BUFFET CRAMPON. Nigdy nie miał swojego, a o własnym marzy od lat.

Bierzemy się zatem do roboty i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby marzenie Tadzia się jak najszybciej spełniło!

spełnienie marzenia

2024-01-10

To był niezapomniany wieczór. Pół roku oczekiwania i mnóstwo zaskakujących sytuacji. Jednak to tylko spowodowało, że ten dzień smakował jeszcze lepiej.

Tadziu jest bardzo miłym nastolatkiem, którego największą pasją jest muzyka. W tygodniu uczęszcza do szkoły jak wszyscy. Jednak, gdy tylko kończą się lekcje, a jego rówieśnicy rozchodzą się do domów, nasz Marzyciel udaje się do szkoły muzycznej, aby dzień po dniu doskonalić swoje umiejętności.

Klarnet jest głównym instrumentem, na którym gra. Do dzisiaj korzystał z tego wypożyczonego ze szkoły. Nie zdawał sobie sprawy, że niebawem miało się to zmienić. Jego największym marzeniem było dostać swój pierwszy klarnet marki BUFFET CRAMPON. A my musieliśmy zrobić wszystko, aby taki klarnet mu załatwić i przekazać mu to w wyjątkowy sposób.

Na świecie jest naprawdę dużo dobrych ludzi. To co początkowo może wydawać się nie do zrealizowania okazuje się jednak realne, jeżeli tylko natrafi się na właściwych ludzi.

Takimi ludźmi są właśnie muzycy z grupy MoCarta. To właśnie oni zaprosili Tadzia na chwilę do swojego świata, dając mu możliwość wykonania wspólnie utworu podczas występu w warszawskiej restauracji Kuźnia Kulturalna. Było to naprawdę wyjątkowe wydarzenie w życiu początkującego muzyka. Wszystkie bilety były oczywiście wyprzedane, a sala była wypełniona po brzegi.

Tadziu wykonał utwór bezbłędnie, po czym podczas owacji na stojąco, jeszcze na scenie otrzymał od nas nowiutki klarnet który bez wątpienia będzie mu służył przez wiele lat.

Szczególne podziękowania kierujemy dla:

- firmy Lidl Polska za wsparcie finansowe marzenia

- Grupy MoCarta za zaproszenie do wykonania wspólnie utworu na scenie

- Kuźni Kulturalnej za umożliwienie spełnienia marzenia

- Kingi Szewczyk za bezbłędne zorganizowanie całego przedsięwzięcia