Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny wraz z monitorem i niezbędnymi akcesoriami

Gabriel, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-04-05

Tuż przed świętami Wielkanocnymi, miałyśmy okazję spotkać się online z 10-letnim Gabrysiem, który przywitał nas pełen energii i entuzjazmu. Już na samym początku naszego spotkania nasz  Marzyciel chętnie z nami rozmawiał. Przedstawił nam swoje zainteresowania oraz zdradził nam, że jego ulubionym przedmiotem w szkole jest przyroda. Bardzo lubi oglądać anime i słuchać rapu, a jego ulubionym raperem jest XXXTentacion. Kiedy o nim opowiadał, można było zobaczyć, że Gabryś jest bardzo zafascynowany jego muzyką. Pomimo drobnych problemów z połączeniem internetowym, udało nam się poruszyć wiele ciekawych tematów. Gabryś słuchał uważnie, kiedy mówiłyśmy mu o działalności Fundacji oraz o marzeniach, które są przez nią realizowane. Był bardzo zaciekawiony informacjami, które mu przekazywałyśmy i zadawał wiele interesujących pytań, a także dzielił się swoimi przemyśleniami. Szczególnie zainteresowała go dwie kategorie - wyjazd na terenie Europy oraz spotkanie ze znaną osobą.
Gabryś bardzo lubi grać w Fortnite, a jego marzeniem jest otrzymanie komputera stacjonarnego wraz z monitorem i niezbędnymi akcesoriami takimi jak: klawiatura, myszka oraz słuchawki. W trakcie naszej rozmowy Gabryś okazał się otwartą i komunikatywną osobą.

Bardzo miło było porozmawiać z naszym nowym Marzycielem i mamy nadzieję, że uda nam się szybko zrealizować jego marzenie.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Gabriel - o. Warszawa - Komputer stacjonarny wraz z monitorem i niezbędnymi akcesoriami

Gabriel wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer stacjonarny wraz z monitorem i niezbędnymi akcesoriami marzyciela Gabriel.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN