Moim marzeniem jest:

Poznanie aktorów serialu ,,Na sygnale” w studiu filmowym

Agata, 16 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-11

W bardzo ciepły, słoneczny dzień w spokojnej dzielnicy Gdańska, miałyśmy ogromną przyjemność poznać nową Marzycielkę - 16-letnią Agatę oraz jej Rodzinę – Rodziców, Braciszka oraz Dziadka. Agata to przesympatyczna nastolatka, która interesuje się końmi i serialami. Szczególnie lubi oglądać „Na sygnale”, „Na Wspólnej” czy „M jak miłość”. Dziewczyna lubi także pomagać Mamie przy pracach domowych. Jest odpowiedzialną, starsza siostrą 5-letniego Filipka. Posiada dwa cudowne psiaki - Lunę i Fado. Na początku naszej wizyty Agata trochę się krępowała, jednak później otworzyła się i opowiadała nam wiele ciekawych rzeczy ze swojego życia. To naprawdę interesująca osoba, z którą można byłoby rozmawiać godzinami. Agata swoje marzenie zdradziła nam już na samym początku naszych odwiedzin. Kiedy je usłyszałyśmy, zaniemówiłyśmy z wrażenia. Marzenie Agaty wprost sięga gwiazd! Otóż dziewczyna zdradziła nam, że najbardziej na świecie marzy o… poznaniu aktorów serialu ,,Na sygnale” w studiu filmowym. Chciałaby zobaczyć ich podczas nagrań, zdobyć autografy, chwilę porozmawiać oraz zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcia. Dziewczyna chciałaby także zobaczyć, jak wygląda studia nagraniowe od kuchni. Czyż nie jest to fantastyczne marzenie!? Obiecałyśmy Agacie, że dołożymy wszelkich starań, żeby w pomóc w jego spełnieniu. Wierzymy, że i to piękne marzenie się spełni!

Agatko, dziękujemy, że mogłyśmy poznać Ciebie i Twoją Rodzinę. Dziękujemy, że zdradziłaś nam to, o czym marzysz najbardziej. 

Wszystkich którzy pragną pomóc w realizacji tego marzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Już teraz dziękujemy za każdą pomoc oraz każdy wkład pieniężny, który umożliwi nam realizację marzenia Agaty. Dzięki Wam świat staje się lepszym miejscem - miejscem, w którym warto marzyć.

 

spełnienie marzenia

2023-09-02

Jeśli spotkacie kiedyś nad wyraz szczęśliwą wolontariuszkę w zielonych barwach fundacyjnych o 6 rano w sobotę, to może to oznaczać tylko jedno - tego dnia najpewniej  spełni się czyjeś marzenie. Tak właśnie było w minioną sobotę, kiedy to spotkałyśmy się z Agatą i jej wspaniałą ciocia i wujkiem. Wspólnie pojechaliśmy do Warszawy poznać aktorów serialu "Na sygnale" w studiu nagraniowym. Wydarzenie to był to zlot fanów tego serialu okazji jego 10-lecia.
Agata było bardzo przejęta cała drogę. Na miejsce dotarliśmy na czas i już po chwili Agata na żywo, z bliska patrzyła na swoich idoli, których od pierwszego odcinka regularnie ogląda na ekranie telewizora. Na początku wciąż powtarzała, że wydaje jej się, że to jest tylko sen i zaraz się obudzi. Obyło się bez szczypania, choć wcale się nie dziwię, że trochę czasu jej zajęło aby oswoić się z tą  sytuacją. Było to naprawdę bardzo niecodzienne przeżycie.

Po części oficjalnej z tortem, serią pytań do aktorów i wspólnym odśpiewaniem utworów z filmu, wszyscy rozeszli się po planie filmowym, gdzie kręcone są kultowe sceny. Agata mogła zwiedzić sławetną izbę przyjęć, pokój socjalny ekipy oraz bar "Pod kroplowką". Jednak niezaprzeczalnie główną atrakcją były spotkania z aktorami. Był czas na rozmowę, autografy i wspólne zdjęcia. Agata przygotowała t-shirt, na którym zbierała podpisy całej obsady. Zdradziła mi, że ma w planie oprawienie koszulki w ramę i powieszenie na ścianie wraz ze zdjęciami z tego wydarzenia. Każde spotkanie było dla Agaty wyjątkowe i z każdym kolejnym była śmielsza i chętniej rozmawiała z aktorami.

Wisienką na torcie, dzięki Pani Marii organizatorki zlotu, był upominek z logo serialu oraz zwiedzanie planu innych seriali kręconych w tym samym miejscu. Po zakończeniu imprezy Agata uznała, że skoro spełniło się to marzenie, to teraz właściwie zostaje jej już tylko zamarzyć o zagraniu w tym serialu. Dla nas to miód na uszy, bo naszym przesłaniem dla podopiecznych Fundacji jest, żeby nigdy nie przestawali marzyć.
I właśnie tego życzę Ci w imieniu własnym i Fundacji droga Agatko. Dziękuję że miałam to szczęście spędzić z Tobą tak wspaniały dzień.