Moim marzeniem jest:

Wyjazd na Teneryfę razem z rodzicami i psem

Małgorzata, 12 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-17

Naszą Marzycielkę - Gosię poznałyśmy w miniony poniedziałek na oddziale szpitala. Przywitała nas z uśmiechem na twarzy, wdzięczna, że może nas poznać. To sympatyczna, otwarta dziewczynka, dla której najważniejsza jest jej rodzina, której częścią jest również piesek - Pola. Nasza Marzycielka kocha zwierzęta, a Pola jest jej oczkiem w głowie. 

Gosia w wolnym czasie maluje i rysuje, a jej prace zostały docenione i wystawione na aukcjach charytatywnych. Na jednym zdjęciu załączamy jeden z ostatnich jej obrazów - to piękny koliber wykonany z detalami 3D. 

Gosia jest wszechstoronnie uzdolniona, a jej śpiew został doceniony na festiwalach muzycznych. Jej barwa głosu jest przyrównywana do koloru głosu...Agnieszki Chylińskiej.

Marzeniem Gosi jest wyjazd na Teneryfę wraz z rodzicami i psem Polą. To będzie jej pierwsza podróż samolotem, więc ekscytacja będzie podwójna. Gosia marzy, aby zwiedzić wyspę i jej najpiękniejsze zakątki wraz ze swoimi najbliższymi. Pomóż nam spełnić marzenie Gosi!

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Agnieszka Koćwin

email: agkocwin@gmail.com

tel: +48 667 072 003

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Małgorzata - o. Kraków - Wyjazd na Teneryfę razem z rodzicami i psem

Małgorzata wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd na Teneryfę razem z rodzicami i psem marzyciela Małgorzata.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN