Moim marzeniem jest:

Wycieczka kamperem nad polskie morze

Antoni, 6 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Lublin

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-09

Niedzielne południe, to idealny czas dla wolontariuszy Fundacji Mam Marzenie na poznanie nowego Marzyciela. W ten piękny lipcowy dzień wybrałyśmy się razem z Anią do domu naszego Podopiecznego Antosia. Spotkanie rozpoczęłyśmy od wręczenia „lodołamacza”, którym były klocki lego. Był to pomysł trafiony w 10-tkę, ponieważ chłopiec jest ich wielkim fanem. Od razu udało nam się przełamać pierwsze lody i razem z Marzycielem udałyśmy się do jego pokoju, aby wspólnie spędzić czas  i ułożyć zawartość prezentu. Pokaźna kolekcja modeli klocków lego Antosia wywarła na nas niemałe wrażenie. 

Po wspólnej zabawie i organizacji wyścigów Marzyciel zdradził nam również kim chciałby zostać w przyszłości. Zaprezentował nam komplet stroju policjanta ze wszystkimi potrzebnymi akcesoriami. Widać było, jak na twarzy chłopca pojawiła się wielka radość, gdy dzielił się z nami tym pomysłem. 

W końcu, przyszedł czas na najważniejszy moment naszego spotkania, a więc czas poznania marzenia. Pokazałyśmy chłopcu naszą fundacyjną książkę marzeń, aby zainspirować go do ciekawych pomysłów. Jednak Antoś miał już od samego początku przygotowane marzenie. Pobiegł do swojego pokoju i przyniósł nam zbudowany z klocków lego model kampera. Jak się okazało, jego największym marzeniem jest odbyć podróż kamperem nad polskie morze. Antoś uwielbia bawić się na plaży i budować zamki z piasku. Był już kiedyś nad morzem i bardzo chciałby odbyć taką podróż raz jeszcze, ale tym razem w zupełnie innym klimacie – podróżując i zwiedzając wybrzeże specjalnie przygotowanym do tego pojazdem.

Antosiu, bardzo cieszymy się, że mogłyśmy Cię poznać i dowiedzieć się jakie jest Twoje największe marzenie. My, wolontariusze Fundacji Mam Marzenie dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej je spełnić. Już nie możemy doczekać się ponownego spotkania z Tobą i realizacji tego oryginalnego pomysłu.

 

Relacja: Małgorzata P.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Małgorzata Pożarowska

email: malgorzata.pozarowska@mammarzenie.org

tel: +48 510 453 871

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Antoni - o. Lublin - Wycieczka kamperem nad polskie morze

Antoni wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.