Moim marzeniem jest:

Play Station 5 i gra Fifa 2023

Fabian, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-07-27

W czwartkowe popołudnie mieliśmy niezwykłą okazję poznać Fabiana! To dziewięcioletni chłopiec, który uwielbia piłkę nożną, a jego ulubionym piłkarzem jest piesek Robert Lewandowski. Spotkanie było niezwykłe, ponieważ odwiedzaliśmy dwóch Marzycieli jednocześnie- Fabiana i jego młodszego brata
Ignasia. Oboje wyczekiwali na nas cały dzień… Gdy się pojawiliśmy, uśmiech nie schodził im z twarzy, byli pełni ekscytacji! Fabiana uśmiech sięgał od ucha do ucha, gdy dostał od nas ,,lodołamacz” zgodny z jego zainteresowaniami. Rozpakowaliśmy prezenty, a następnie wspólnie zagraliśmy w grę. Fabian
okazał się nie tylko uroczym chłopcem, ale również sprytnym i zręcznym graczem. Było wspaniale obserwować jego podekscytowanie, gdy udało mu się wyciągnąć blok bez przewrócenia wieży. Przez całe spotkanie poznawaliśmy marzenie chłopca, dopytując o konkrety i szczegóły. Jego największym
marzeniem jest konsola Play Station 5 na której będzie mógł grać ze starszym bratem, który też jest fanem piłki nożnej. Widząc jego szczęście, gdy określał nam konkrety marzenia, wiemy, że to marzenie płynące z serca! Spotkanie z Fabianem było niewątpliwie wyjątkowe i pełne radości. Widząc, jak bardzo cieszy się na myśl o nowej konsoli, poczuliśmy, że to naprawdę dla niego wyjątkowe marzenie. A teraz wszystkie ręce na pokład! Spełnijmy marzenie Fabiana i sprawmy, żeby jak najszybciej mógł zmierzyć się ze swoim bratem w Fifę 2023 na nowym Play Station 5.

spełnienie marzenia

2024-04-08

Pewny kwietniowy poniedziałek stał się dniem, który na zawsze pozostanie w pamięci Fabiana, bo spełniło się jego największe marzenie!

Gdy tylko pojawiliśmy się u Fabiana, on już wiedział co się wydarzy! Wyczekiwał nas z niecierpliwością. Nie było na co czekać, więc wręczyliśmy chłopcu prezent. Od razu rozpoczęło się rozpakowywanie z papieru prezentowego. Gdy już była pewność co to takiego trzeba było to odpakować! Powoli zaczął wyciągać wszystkie znajdujące się w pudełku rzeczy, aż nastał moment wyciągnięcia najważniejszego- PlayStation 5! Fabian był bez wątpienia wniebowzięty, a radość malowała się na jego twarzy niczym najpiękniejszy obraz.

Widząc uśmiech Fabiana, czuliśmy, że spełnienie jego marzenia było czymś więcej niż tylko urzeczywistnieniem jego marzeń! Teraz czas pogłębiać swoją pasję do gier. 

Poniedziałkowe ciepłe popołudnie zapisało się w naszych sercach jako dzień, w którym marzenie stało się rzeczywistością, a radość Fabiana była naszą największą nagrodą.

Fabianie, cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie! Nigdy nie przestawaj marzyć!