Moim marzeniem jest:

Czerwony (lub czarny) laptop wraz z myszką oraz naklejkami Minecrafta

Marcel, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-09

W środku tygodnia mieliśmy przyjemność spotkać się z Marcelem i jego tatą, aby odkryć największe marzenie tego młodego Marzyciela!

Marcel to dziewięcioletni chłopiec, który kocha Minecrafta! Uwielbia układać puzzle, biegać za piłką, a nawet wyznał, że fascynuje go jazda ciągnikiem, którą również miał okazję wypróbować! Ale to nie wszystko! Jego pasją jest również składanie zestawów Lego. Gdy zapytaliśmy go, czy woli tworzyć samodzielnie, czy według instrukcji, stwierdził, że uwielbia eksperymentować i tworzyć własne kompozycje. Marcel z ogromnym zainteresowaniem ogląda różnorodne niesamowite seriale i filmy na YouTube, które umilają mu czas. Uwielbia króliki, które ma na tapecie tabletu, tworzy je w Minecraft i ma nawet swoją ulubioną maskotkę - pluszowego królika. Z kolei jego ulubionymi kolorami są czerwony i czarny.

W końcu przyszedł czas na rozmowę o marzeniach… Rozpoczęliśmy wymienianie różnych kategorii, ale przerwaliśmy, zanim nawet zdążyliśmy wymienić pierwszą kategorię. Nasz Marzyciel prędko opowiedział bowiem o swoim głównym marzeniu. Chciałby dostać czerwony (ewentualnie czarny) laptop do grania w Minecrafta, wraz z myszką i naklejkami Minecrafta, które mógłby samodzielnie przykleić na tył laptopa. Gdy o tym opowiadał, jego oczy aż błyszczały, a uśmiech nie schodził z twarzy!

Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić to marzenie jak najszybciej!

spełnienie marzenia

2023-08-16

W gorące sierpniowe popołudnie wybraliśmy się do naszego Marzyciela Marcela! Był to szczególny dzień, ponieważ wybraliśmy się do niego z jego największym marzeniem! Marcel to wielki fan Minecrafta i dlatego musieliśmy prawidłowo go przywitać! Pojawiliśmy się zarówno z balonami w stylu Minecraft, jak rówież z naszymi fundacyjnymi.

Nie chcąc ani na chwilę pozostawiać Marzyciela w niepewności .…. od razu wręczyliśmy mu wielki, zapakowany prezent. Chłopiec z zaciekawieniem zaczął go rozpakowywać, a jego oczom ukazał się laptop, stojak wraz z myszką i naklejkami Minecrafta! 

Następnie przyszedł czas na włączenie laptopa. Marcel był zachwycony, a uśmiech nie schodził mu z twarzy, gdy wprowadzał dane niezbędne do skonfigurowania sprzętu! Wyjawił, że jak tylko wróci do domu, zamierza grać w swoją ulubioną grę!! 

Po szczęściu Marzyciela wiemy, że było to prawdziwie piękne marzenie, które płynęło z samego serca. Marcelu, jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy spełnić Twoje marzenie! Pamiętaj! Nigdy nie przestawaj marzyć!