Moim marzeniem jest:

konsola DJ

Wiktoria, 19 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-16

W słoneczne sierpniowe popołudnie wybrałyśmy się poza Warszawę spotkać się z naszą nową Marzycielką Wiktorią! To 19-letnia dziewczyna, która od dziecka ma dwie pasje - śpiew i taniec. Na samym początku zaśpiewała nam piosenkę z karaoke - oczywiście musiała być to piosenka Zenka Martyniuka, którego jest największą fanką! Ma nawet kartonowego Zenka! Wiktoria pokazała nam również filmiki ze swoich występów i musimy przyznać, że jest naprawdę niesamowita w tym, co robi!

Jeszcze rok temu jej największym marzeniem byłoby spotkać Zenka na żywo, ale to udało się spełnić zanim przybyliśmy! Marzycielka miała okazje z nim rozmawiać, zrobić zdjęcia… jednak jest coś jeszcze o czym dziewczyna marzy! Dostaliśmy inne wyzwanie, równie piękne, co spotkanie Zenka.

Wiktoria włączyła nam nagranie dwóch dziewczyn, które pracują jako DJki. Dziewczyna wskazała, że chciałaby konsolę, słuchawki i mikrofon - czyli sprzęt do profesjonalnego grania, miksowania muzyki i prowadzenia imprez! Nasza Marzycielka ma w planie imprezę dla VIPów i rozwijanie talentu muzycznego.

Cieszymy się, że mogliśmy poznać kolejną wspaniałą osobę, która przejawia chęć do dalszego rozwoju! To co, działamy? 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Bednarek

email: natalia.bednarek@mammarzenie.org

tel: +48889015336

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktoria - o. Warszawa - konsola DJ

Wiktoria wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia konsola DJ marzyciela Wiktoria.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN