Moim marzeniem jest:

Jeszcze się zastanawiam

Leon, 6 lat

Kategoria: inne

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2023-08-10

W pewne czwartkowe popołudnie mieliśmy okazję poznać kolejnego Marzyciela, a okazał się nim 6 – letni Leon. Chłopiec powitał nas wraz ze swoimi rodzicami i młodszą siostrą. Leon, na początku nieśmiały, po rozmowie na temat tego co lubi robić w wolnym czasie, okazał się być młodym chłopcem o sercu pełnym pasji. Tata Leona pokazał nam jego prace plastyczne, musimy przyznać, że chłopiec niewątpliwie ma zdolności artystyczne. Ponadto, chłopiec jest ogromnym fanem Minecrafta, gra, oraz ogląda gry innych na YouTube. Nie sposób też nie zauważyć, że uwielbia Sonika, którego miał na koszulce czy filmiki znanego youtubera Wojana, które widnieją jako pierwsze w polecanych na YouTube. Oczywiście to nie wszystko, co rozpala jego małe serce. Leon uwielbia też Lego Ninjago, widząc w nich swoje własne małe wielkie przygody. Z dużą dozą ciekawości, nie mogąc doczekać się odpowiedzi, zadaliśmy kluczowe pytanie - jakie Leon ma marzenia? Okazało się, że ma ich więcej niż myśleliśmy. Zapytany, o czym marzy, nie był w stanie podjąć decyzji, które z wymienionych jest tym jednym, najprawdziwszym i jego spełnienie spowoduje u niego największą radość. Usłyszeliśmy o kilku marzeniach takich jak podróż kamperem nad polskie morze, wizyta w krainie klocków – Legolandzie, a także zestaw Lego Ninjago, który przeniesie go w świat niezliczonych przygód czy o spotkaniu youtubera Wojana, osobę, którą podziwia i chciałby choć na chwilę pobyć w jego pokoju i spędzić z nim trochę czasu.
Wszystkie te marzenia składają się na mozaikę Leosia, pełną pasji i radości. Dlatego też dajemy mu czas, by dokładnie zastanowił się, które z tych marzeń stanie się dla niego tym najbardziej wyjątkowym. Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania, wraz z poznaniem cudownego marzenia, a zarazem wyzwania dla nas!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Bednarek

email: natalia.bednarek@mammarzenie.org

tel: +48889015336

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Leon - o. Warszawa - Jeszcze się zastanawiam

Leon wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Jeszcze się zastanawiam marzyciela Leon.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN