Moim marzeniem jest:

Playstation 5

Aleks, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-27

Pewnego wyjątkowego dnia, wyruszyliśmy na spotkanie, aby poznać naszego marzyciela Aleksa! To spotkanie było okazją, by poznać go bliżej i dowiedzieć się więcej o jego pasjach oraz marzeniach! Marzyciel to 11 letni chłopak, pełen pasji. Gdy spotkaliśmy się z Aleksem, zauważyłyśmy, że jest nieco nieśmiały, ale promienieje pozytywną energią. Jego zainteresowania obejmują rysunek i piłkę nożną, w którą grał profesjonalnie, jak i uwielbia grać na komputerze. Zapytany o marzenie odpowiedział od razu! Jego największym marzeniem jest dostać Playstation 5 z padami oraz grami m.in. Fifa i Spider-Man! Co ciekawe, podczas rozmów o różnych możliwościach i alternatywach, Aleks pozostawał niezwykle zdecydowany. W czasie spotkania nie tylko poznaliśmy Aleksa, ale także jego rodzinę, która okazała się niezwykle serdeczna i życzliwa. Ich pozytywne nastawienie i otwartość stworzyły atmosferę, w której wszyscy czuliśmy się komfortowo i mile widziani. To spotkanie było pełne inspiracji i chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci. Mamy nadzieję, że Aleks wkrótce spełni swoje marzenie o Playstation i będzie mógł cieszyć się swoją pasją do gier, piłki nożnej na nowym, wymarzonym sprzęcie.

spełnienie marzenia

2024-05-12

Marzeniem Aleksa było PlayStation 5 z dwoma kontrolerami, słuchawkami i grami: Miles Morales i Spiderman 2. Organizacja spełnienia marzenia była dla nas ogromną radością. Ze względu na to, że Marzyciel wrócił do swojego domu do Anglii, mieliśmy kłopot. Jednak mieliśmy marzenie do spełnienia i nic nas nie powstrzyma! Pomimo trudności z dostawą, udało nam się zorganizować niespodziankę, byliśmy pewni, że sprzęt zostanie dostarczony w poniedziałek, a tu niespodzianka! Kurier zapukał do drzwi w niedzielny poranek, jeszcze przed planowanym terminem. Aleks był zaskoczony! Ostrożnie odpakował przesyłkę, aż nagle zobaczył swoje wymarzone PlayStation 5 z dodatkami!! Widok jego zaskoczonej twarzy, gdy rozpakowywał przesyłkę, był
bezcenny. Gdy sprzęt został podłączony pozostało czekać na załadowanie gier i... czas na wspaniałą przygodę w świecie Spidermana! Teraz sprzęt Ps5 to nie tylko urządzenie do grania, ale także miejsce spotkań i wspólnych emocji.
Widząc Aleksa i Jego wspaniały entuzjazm wraz z przeogromnym szczęciem, jesteśmy pewni, że spełniło się Jego największe marzenie!
Pozostaje życzyć Aleksowi wspaniałego grania na wymarzanym sprzęcie! Aleksie, nigdy nie przestawaj marzyć! Bo w marzeniach tkwi wielka siła!!!