Moim marzeniem jest:

Złoty iPhone 14

Klara, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-18

W piątek, 18 sierpnia, mieliśmy przyjemność odwiedzić młodą Marzycielkę - Klarę. Dwunastolatka mieszka w niewielkiej miejscowości niedaleko Poznania. Gdy dotarliśmy do jej domu, entuzjastycznie przywitała nas wraz z mamą i sześcioletnim bratem, Kornelem.

Zaraz na początku naszego spotkania okazało się, że Klara to wielka miłośniczka czytania, a w szczególności serii książek "Rodzina Monet". Aby umilić nasze pierwsze spotkanie i nawiązać więź, podarowaliśmy jej jedną z książek z tej serii. Jej radosna reakcja była dla nas wszystkich bezcenną nagrodą.

Kiedy rozmowa nabrała tempa, Klara podzieliła się z nami swoim największym marzeniem. W ramach tej symbolicznej chwili, narysowała dla nas swój wymarzony złoty telefon - iPhone 14. Jej zaangażowanie oraz szczerość były naprawdę wzruszające.

Zakończyliśmy nasze spotkanie robieniem wspólnych zdjęć, które na pewno na długo zostaną w naszej pamięci. Klara, jej mama i Kornel byli niezwykle gościnni i serdeczni.

W najbliższym czasie skoncentrujemy się na poszukiwaniu sponsorów, aby marzenie Klary - posiadanie złotego iPhone'a 14 - mogło stać się rzeczywistością.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne kroki w realizacji tego zadania i jesteśmy pełni nadziei, że uda się spełnić marzenie młodej Marzycielki.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Wiesia Borysiak

email: wiesia.borysiak@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 631

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Klara - o. Poznań - Złoty iPhone 14

Klara wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Złoty iPhone 14 marzyciela Klara.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN