Moim marzeniem jest:

Biurko razem z toaletką i krzesełkiem

Alicja, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-08-27

W słoneczną niedzielę mieliśmy niezwykłą okazję poznać małą, 4-letnią Marzycielkę imieniem Ala, która emanowała energią i promiennym uśmiechem. W chwili gdy spotkałyśmy się z Alą i jej siostrą witały nas radością i uśmiechem. Pełne entuzjazmu i zapału, z ogromną radością chciały się bawić zabawkami a zwłaszcza w syrenki, które stanowiły jedno z wielu ich zainteresowań! Największe marzenie Ali jest wyjątkowo urocze – marzy o posiadaniu własnego biurka, toaletki i fotela, inspirowanego wnętrzem pokoju jej starszej siostry, która jest o 2 lata starsza. Jej ulubionym kolorem jest niebieski, ale jednocześnie marzy o tym, aby jej przestrzeń była urządzona niczym pokój dla prawdziwej księżniczki, więc postanowiła, że kolor dominujący będzie różowy. Wspólnie z rodzicami, dziewczynki stworzyły niesamowicie ciepłą i przyjemną atmosferę podczas naszego spotkania. Było to spotkanie pełne uśmiechów, rozmów i radosnych chwil. To byłowyjątkowe doświadczenie, które zostawiło w naszych sercach ciepłe wspomnienia.

spełnienie marzenia

2023-09-24

Tym razem mieliśmy okazję spełnić marzenie dziewczynki o imieniu Ala. Pierwsze spotkanie z nią było pełne entuzjazmu i radości. Razem z siostrą witała nas uśmiechem, który zarażał pozytywną energią. Marzenie Ali było niezwykle urocze – pragnęła posiadać własne biurko, toaletkę i krzesło, zainspirowane wystrojem pokoju jej starszej siostry. Chciała mieć własną przestrzeń, w której mogłaby się bawić i tworzyć, czując się jak prawdziwa księżniczka.

Niespodzianka dla Ali była perfekcyjnie przygotowana. Meble zostały złożone przez wolontariuszy zanim dziewczynka wróciła do domu. Po przejściu przez próg pokoju czekało na nią magiczne przeżycie. Pomieszczenie, które wcześniej było puste, teraz tętniło życiem. Biurko, toaletka i krzesło w kształcie muszli – takie jak sobie wymarzyła. Każdy element został umiejętnie poukładany, tworząc harmonijną przestrzeń gotową na przyjęcie małej księżniczki.

Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym, postanowiliśmy również zorganizować dla Ali słodki poczęstunek. Tort przygotowany przez firmę E-tort okazał się być doskonałym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia. Smakowite wrażenia były perfekcyjnym dopełnieniem do zrealizowanego przez nas marzenia.

Reakcja Ali przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Jej oczy błyszczały radością, a uśmiech nie schodził z twarzy. Dziewczynka przesiadywała przy swoim nowym biurku, wpatrzona w kolorowe rysunki, które zaczęła tworzyć, czując się jak prawdziwa artystka.

Spotkanie z Ali i spełnienie jej marzenia pozostawiły w naszych sercach niezapomniane chwile. To była lekcja radości, dzięki której zrozumieliśmy, jak małe gesty mogą sprawić, że świat staje się piękniejszy! Pragniemy również serdecznie podziękować sponsorowi marzenia, którym okazała się być osoba prywatna.