Moim marzeniem jest:

części komputerowe do samodzielnego złożenia komputera

Aleksander, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-11

Nasze pierwsze spotkanie z Olkiem odbiliśmy wirtualnie. Marzyciel połączył się z nami sam, ale nie widać po nim było ani śladu stresu. Przeciwnie, wydawało się, że doskonale rozumie, iż naszym celem jest wzajemne poznanie się co pozwoli nam dowiedzieć się o sobie jak najwięcej. Olek okazał się łatwo nawiązującym kontakty oraz dojrzałym i inteligentnym chłopakiem. Porozmawialiśmy z nim o jego pasjach i zainteresowaniach, dowiedzieliśmy, że myśli naszego Marzyciela krążą wokół sportu (z wyszczególnieniem piłki nożnej), gier komputerowych oraz programowania. Wydał sie on także społeczną, lubianą osobą. Zapytany, czy woli naukę indywidualną, czy edukację w szkole, bez wahania powiedział, że tą drugą – to tam w końcu ma grono przyjaciół, z którymi może się spotykać i których tak potrzeba w jego wieku. Bardzo zaciekawiło nas zainteresowanie Olka motocyklami. Okazało się, że nasz Marzyciel będzie chciał zrobić uprawnienia motocyklowe. Zaimponowała nam również samodzielność Olka – postanowił wykorzystać swój czas na nabywanie nowych umiejętności i postanowił zbudować własny komputer do nauki programowania. Wykonał research na ten temat, więc zapytany o treść swojego marzenia potrafił nam udzielić bardzo wyczerpującej odpowiedzi w kwestii parametrów części skłądowych, których potrzebuje. I chociaż nigdy wcześniej nie skonstruował żadnego „PC-ta”, to w Olku widać było żyłkę prawdziwego inżyniera. Nie mamy wątpliwości, że postawionemu przed sobą wyzwaniu sprosta fachowo.

Nasze pierwsze spotkanie z Olkiem można zaliczyć do bardzo udanych. Odbyło się ono sprawnie, rozmowa kleiła się od początku do końca, a sam Marzyciel wywarł na nas jak najbardziej pozytywne wrażenie. Zaintrygowała nas pasja z jaką Olek opowiadał o skonstruowaniu swojego komputera i planach na przyszłość związanych z programowaniem. Spełnienie marzenia będzie dla nas ogromną przyjemnością 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Tomasz Rudnicki

email: tomek.rudnickie5@wp.pl

tel: +48507414863

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Aleksander - o. Warszawa - części komputerowe do samodzielnego złożenia komputera

Aleksander wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia części komputerowe do samodzielnego złożenia komputera marzyciela Aleksander.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN