Moim marzeniem jest:

Laptop

Karolina, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-11

Naszą prześliczną Marzycielkę Karolinę miałyśmy okazję poznać on-line, ale tak fajnie nam się rozmawiało, że umówiłyśmy się jeszcze na krótką wizytę w szpitalu by osobiście wręczyć Karolinie mały upominek i dokończyć pogaduszki. Z Karoliną bowiem rozmawia się bardzo dobrze, jak z kimś, kogo znamy od dawna. Jest otwarta, serdeczna, uśmiechnięta, pełna radości i planów na przyszłość. Jej hobby to wykonywanie manicure hybrydowego, którym sama Marzycielka, jak i bliskie jej kobiety, mają przepięknie ozdobione dłonie! Karolina jest w tym naprawdę świetna tak samo jak w robieniu cudnego makijażu! 

Jednak Karolina nie ogranicza się do typowo dziewczęcych zainteresowań… To kobieta wszechstronna, która zasila szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej oraz jest uczennicą szkoły średniej o profilu logistyka i transport, ponieważ chciałaby wraz z Tatą prowadzić firmę transportową. 

Niestety w aktywnym rozpoczęciu nowej szkoły przeszkodziła Karolinie choroba. Trudne leczenie wiąże się z częstymi wizytami w szpitalu a dołączenie do grona nowych szkolnych znajomych musi poczekać. Dlatego też marzeniem naszej Bohaterki jest laptop, który przeznaczy przede wszystkim do nauki na odległość. Stary komputer – prezent komunijny – już się wysłużył i konieczny jest nowy, mocny sprzęt. 

Pomożecie nam spełnić marzenie Karoliny i wywołać jeszcze więcej uśmiechu na tej pięknej buzi? 

 

spełnienie marzenia

2023-12-09

Gdy spełnia się marzenie to nawet pogoda sprzyja ☺ Tak było i tym razem… Mróz zelżał, wyszło słonko, a nasza cudowna Karolinka czuła się na tyle dobrze, żeby można było Ją odwiedzić w szpitalu. I od pierwszej sekundy spotkania Jej uśmiech rozjaśnił przestrzeń! Wymarzony laptop, zapakowany w ozdobny papier oraz mały szary miś wywołały odrobinę zaskoczenia i dużo radości u naszej Marzycielki. A ta radość była tak piękna jak piękna jest Karolina – śliczna dziewczyna strażak z długimi, czerwonymi, świątecznie, własnoręcznie ozdobionymi paznokciami! Prze-pię-kny-mi! Też będę takie miała, jak spotkamy się następnym razem z Karolinką – manicure umówiony! Były pogaduchy, rozmowy o szkole realizowanej zdalnie, o utrudnionych przygotowaniach do świąt z uwagi na pobyt w szpitalu, ale też o nadziei i optymistycznym patrzeniu w przyszłość – bo tylko w dobrą i zdrową wierzymy i taka będzie!

Karolinko dziękujemy za możliwość spełnienia Twojego marzenia i życzymy oczywiście zdrówka i powodzenia w szkole. No i do zobaczenia na manicure ;) Całusy!