Moim marzeniem jest:

Elektryczny traktorek z przyczepką

Antoni, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-23

W sobotnie popołudnie miałyśmy przyjemność poznać naszego nowego Marzyciela – Antoniego. Czterolatek to uroczy i radosny chłopiec, który rozpromienił ten pochmurny i deszczowy dzień. Na początku dowiedziałyśmy się, że ma dwa niesforne króliki. Opiekuje się nimi razem z mamą, donosząc im sianko, marchewki i inne łakocie.

Chłopiec bardzo lubi spędzać czas ze swoją siostrą oraz rysować, jednak jego ulubiona zabawa to ,,policjanci i złodzieje”. Oczywiście policjantem jest Antoś, a złodziejem jego tata! Nasz Marzyciel ma również inne niezwykłe zainteresowanie - jazda traktorem ze swoim dziadkiem! Przy okazji chłopiec pomaga mu w pracy, co sprawia, że jego marzenie nie jest przypadkowe.

Największym marzeniem Antosia jest bowiem elektryczny traktorek z przyczepką, dzięki któremu mógłby rozwijać swoją pasję i spędzać jeszcze więcej czasu z dziadkiem. Jak zaznaczył, traktor miałby służyć również do dowożenia pokarmu jego ukochanym królikom.

Antoś, bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i za to, że mogłyśmy Cię poznać. Życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze oraz dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie!

spełnienie marzenia

2023-11-17

Antek marzył o traktorku z przyczepą, dzięki któremu będzie mógł przewozić różne rzeczy - zabawki, pokarm dla zwierzątek, liście. Chłopiec chce również pomagać przy pracy swojemu kochanemu dziadkowi, od którego zaczerpnął pasję do maszyn rolniczych.

Gdy tylko dowiedział się, że jego wymarzony traktorek już do niego jedzie, był niezwykle szczęśliwy. Po otrzymaniu paczki tak bardzo nie mógł się doczekać pierwszej przejażdżki, że aż sam zaczął składać części prezentu, nie czekając na pomoc taty, który akurat był w pracy. Na bieżąco otrzymywaliśmy zdjęcia postępów pracy przy składaniu pojazdu, która szła niezwykle sprawnie! Chłopiec od razu po przygotowaniu traktorka i przyczepki do jazdy przetestował pojazd. Uśmiech na twarzy Antka, jaki malował się w tym momencie był magiczny. Radość jaka towarzyszyła chłopcu podczas jazdy udzieliła się wszystkim.

Traktorek jest na tyle pojemny, że przewozi ogromne ilości liści, oczywiście pod kierownictwem najlepszego kierowcy – Antka. Jak się dowiedziałyśmy, nasz Marzyciel z niecierpliwością oczekuje zimy, by móc przewozić również śnieg i ogromne kule potrzebne do lepienia bałwana. Mamy nadzieję, że w zimowych warunkach traktorek sprawdzi się równie dobrze, jak dotychczas! 

Antek, dziękujemy, że mogłyśmy Cię poznać i spełnić Twoje cudowne marzenie. Życzymy Ci samych radosnych dni, dużo zdrowia i dobrej pogody, abyś mógł jak najwięcej jeździć na swoim pojeździe. Ponadto, serdecznie dziękujemy również sponsorowi marzenia Antka, którym okazała się być osoba prywatna :)