Moim marzeniem jest:

Rower górski

Cyprian, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Sponsor Anonimowy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-25

Poznanie nowego marzyciela zawsze podnosi poziom naszych wolontariackich endorfin. Nie możemy doczekać się  poznania kolejnego fantastycznego podopiecznego. I tak było i tym razem kiedy umówiliśmy się na spotkanie on- line z Cyprianem i jego przesympatyczną mamą.

W trakcie tego spotkania dowiedzieliśmy się, że nasz marzyciel jest wielkim fanem motoryzacji. I tą pasję dzieli ze swoim starszym bratem. Z wielkim zainteresowaniem słuchałyśmy o różnego rodzaju motorach i skuterach. Dzięki Cyprianowi nasza znikoma wiedza na ten temat poszerzyła się chociaż trochę, ale jeśli byśmy chciały zakupić taki sprzęt to już wiemy do kogo trzeba się zgłosić  o ekspercką opinie :). 

Nasz Marzyciel ma wiele zainteresowań m.  in. jazda na rowerze. I właśnie w trakcie rozmowy wyszło jakie jest największe marzenie Cypriana, a dokładnie rower do jazdy wyczynowej. Po tym z jaką pasją opowiadał o swoim wymarzonym rowerze możemy stwierdzić bez zastanawiania się, że właśnie to daje mu ogrom szczęścia i motywacji do działania.  Sprzęt jest już wybrany, a dokładnie jest to rower górski MTB CX Rockrider 120NX. Mamy nadzieje, że niedługo przyjedziemy do naszego marzyciela i wręczymy mu jego wymarzony sprzęt oraz, że zdążymy wręczyć mu dyplom marzyciela za nim odjedzie ;).

Relacja: Katarzyna P.

spełnienie marzenia

2024-06-29

Nie mogliśmy wymarzyć sobie piękniejszej pogody by móc wyruszyć na spełnienie marzenia Cypriana. Piękne słońce, bezchmurne niebo tylko potwierdziło, że będzie to wyjątkowo dzień.

Razem ze współ sponsorami Natalią i Adrianem, którzy zorganizowali na swoim ślubie akcję „zamień kwiaty na marzenia” w trakcie, której uzbierali część kwoty na marzenie Cypriana pojechaliśmy do domu rodzinnego Naszego Marzyciela.

Jak tylko dojechaliśmy na miejsce już na podwórku przywitali nas rodzice Marzyciela oraz sam bohater dzisiejszego dnia. Zostaliśmy zaproszeni do domu, ale stwierdziliśmy, że nie chcemy odwlekać tej wspaniałej chwili i chcieliśmy zobaczyć wymarzony rower Cypriana.

Zachwytom nie było końca nasi współ sponsorzy są również pasjonatami wycieczek rowerowych więc Nasz Marzyciel dokładnie opowiedział o wszystkich możliwościach swojego nowego sprzętu. Nawet po kolei sprawdzaliśmy czy uda się go unieść jedną ręką. Nie spodziewaliśmy się, że jest taki lekki :).

By to spotkanie stało się jeszcze bardziej wyjątkowe  Cyprian otrzymał wielki pęk zielonych balonów, a także oprawę marzenia czyli kłódkę do roweru by mógł go bezpiecznie zostawiać na dworze w trakcie swoich podróży oraz bidon, bo wszyscy wiemy nawadnianie się jest rzeczą bardzo ważną tym bardziej  w trakcie wysiłku fizycznego. Zawsze ważne jest dla nas by podkreślić uroczystość danej chwili i wręczyliśmy Cyprianowi Dyplom Super Marzyciela! Na koniec obowiązkowa sesja zdjęciowa przecież musimy się wszystkim pochwalić, że oddział Lublin spełnił kolejne marzenie i to jakie WYMARZONY ROWER!

Oczywiście sesja zdjęciowa nie była końcem naszego spotkania. I w tym miejscu chcieliśmy serdecznie podziękować rodzicom Cypriana za tak wspaniałą gościnę, a przede wszystkim za przepyszny lodowiec! :) Rozmowom nie było końca okazało się naszych współ sponsorów nie tylko z Naszym Marzycielem łączy pasja rowerowa, ale również wędkarska! Przy miłych spotkaniach czas szybko płynie i musieliśmy udać się w drogę powrotną do Lublina, ale nie wróciliśmy z pustymi rękami, ale pełnymi pysznych borówek. Bardzo dziękujemy!

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za spełnienie marzenia Cypriana o jego wymarzonym rowerze Natalii oraz Adrianowi, którzy w wyjątkowym dniu swojego ślubu pomyśleli, że warto wspomóc działania naszej Fundacji. Jak również serdecznie dziękujemy anonimowym sponsorom, którzy również wspomogli marzenie Naszego Marzyciela. Dzięki takim pięknym i otwartym sercom Cyprian jeździ na swoim wymarzonym rowerze!

Relacja: Katarzyna P.