Moim marzeniem jest:

iPad z rysikiem

Lena, 10 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-26

Niby taki zwykły wtorek, ale ile może dać pozytywnej energii do działania na dalszą część tygodnia. A to wszystko dzięki Naszej Nowej Marzycielce!

Lena jest fantastyczną, wesołą dziewczynką o wielu pasjach. Dzięki mamie dowiedziałyśmy, że jedną z nich jest plastyka więc na przełamanie pierwszych lodów kupiłyśmy obraz motyla do pomalowania farbami.  Po wielkim uśmiechu Leny jak rozerwała papier pod, którym znajdował się prezent zrozumiałyśmy, że był to strzał w dziesiątkę.

 Przy pysznym cieście oraz kawie rozmowy nie miały końca. Lena opowiadała nam o swoich puszystych kocich podopiecznych i oczywiście wraz wolontariuszką Agatą, która też jest miłośniczką kotów mogłyby godzinami rozprawiać o ukochanych, futrzastych przyjaciołach.

Nasza Marzycielka wraz z mamą opowiedziały nam również o swoich tegorocznych, rodzinnych wakacjach. Udało się odwiedzić  bieszczadzkie góry jak i nasze polskie morze. Czy wiedzieliście, że jedną z atrakcji jest muzeum myszy. My też nie i  szeroko z otwartymi oczami oglądałyśmy  zdjęcia z tej wyprawy. Lena serdecznie poleca odwiedzenie tego miejsca J.

W trakcie poznawania naszej marzycielki poznałyśmy jej kolejny talent jakim jest animacja. Dziewczynka pokazała nam swoje filmiki, która sama stworzyła. I właśnie ta pasja łączy się z największym marzeniem naszej podopiecznej. Lena marzy o własnym iPadzie 10,9”10  gen 256 GB 5G z rysikiem  by mogła rozwijać swoje zainteresowania. Patrząc jakie już ma umiejętności to dzięki nowemu sprzętowi rozwinie się i na pewno będziemy mogli oglądać animację Leny na dużym ekranie.

Wszystko dokładnie zapisaliśmy żeby nie pomylić niczego ponieważ parametry w takim sprzęcie są bardzo istotne!

Czas szybko płynie i aż szkoda było wyjeżdżać od takiej sympatycznej rodzinki. Jednak pożegnanie rozciągnęło się w czasie ponieważ zostałyśmy zaproszone do odwiedzenia pokoju Leny z jej piękną garderobą oraz pokoju jej przesympatycznego brata Gabrysia, który ma ogromną kolekcję Lego.

Na koniec przy świetle latarek obejrzałyśmy plantację winogron rodziców Lenki i przy okazji zostałyśmy obdarowane wielką torbą tych pyszności za co serdecznie dziękujemy.

Na długo to spotkanie zostanie w naszej pamięci, ale mamy nadzieję, że szybko znowu zobaczymy się i przywieziemy Naszej Marzycielce jej wymarzony sprzęt !

Relacja: Katarzyna P.

spełnienie marzenia

2023-12-12

Zimowa, grudniowa aura jeszcze bardziej mobilizuje nas wolontariuszy do wywoływania uśmiechów na twarzach naszych marzycieli. Ten piękny czas pozwala nam się poczuć jak święty Mikołaj, który spełnia dziecięce marzenia.

I właśnie z taką misją razem z Kasią wybrałyśmy się do naszej marzycielki Leny. Od razu po przekroczeniu progu zobaczyłyśmy piękny uśmiech dziewczynki i  wiedziałyśmy, że to będzie wspaniałe popołudnie. Nie chciałyśmy już dłużej sprawdzać cierpliwości Leny więc wręczyłyśmy jej świąteczne pudełko. Od razu zaczęło się sprawdzanie zawartości i na naszych oczach spełniło się jej największe marzenie, którym był iPad z rysikiem oraz z liliowym etui. Na twarzy Leny widać było ogromną radość i niedowierzanie, że ma w rękach swój wymarzony sprzęt.

Oczywiście nie ma co marnować czasu trzeba od razu skonfigurować iPada by móc jak najszybciej tworzyć swoje wirtualne obrazy. I w tym miejscu dziękujemy bardzo tacie Leny, którego informatyczna wiedza przyspieszyła cały proces!

Kiedy Nasza Marzycielka z wypiekami na twarzy sprawdzała możliwości swojego sprzętu jej wspaniały brat zrobił wszystko  byśmy się nie nudziły. Nie zdawałyśmy sobie sprawy jakie fajne i ciekawe zabawki dzieciaki mają do zabawy. A największe wrażenie zrobiła na nas konstrukcja z Lego w kształcie pszczółki.

Na chwilę musiałyśmy Lenę oderwać od ekranu ponieważ chciałyśmy uroczyście uczcić tą wspaniałą chwilę wręczeniem Dyplomu Super Marzyciela oraz sesją zdjęciową.

Spędziłyśmy wspaniałe chwilę z Leną i jej fantastyczną rodzinką. W tym miejscu chciałyśmy serdecznie podziękować mamie dziewczynki za przepyszny poczęstunek oraz za prezenty, których się kompletnie nie spodziewałyśmy. Czas powrotu jak zwykle przychodzi za szybko, ale pozytywna energia po tym spotkaniu na pewno pozostanie z nami na długo!

Lena pamiętaj w marzeniach tkwi wielka siła! Nie przestawaj marzyć! :)

Serdecznie chcieliśmy również podziękować naszemu wieloletniemu sponsorowi Pracownikom Google! Państwa wielkie serca pozwala nam na spełnianie wspaniałych, dziecięcych marzeń! :)

Relacja: Katarzyna P.