Moim marzeniem jest:

iPhone 14 Czarny Mat

Alan, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-10-26

Dzisiejszy dzień był dla wolontariuszy Fundacji Mam Marzeniem okazją do poznania niesamowitego Marzyciela. Alan to ogromny fan motoryzacji. Po wejściu do jego pokoju przed naszymi oczami ukazał się parapet pełen różnego rodzaju samochodów. Bardzo lubi markę BMW oraz starsze modele aut. Alan był w stanie podać markę oraz nazwę każdego z nich.

Okazało się że nasza wiedza na ten temat wymaga znacznego odnowienia i dowiedzieliśmy się dużo ciekawostek z motoryzacyjnego świata. Ponadto w jego pokoju nie zabrakło klocków LEGO oraz pokaźnej strefy gamingowej. Podświetlane biuro zrobiło na nas wielkie wrażenie. Alan bardzo lubi grać w Fifę oraz Forza.

Jednak, gdy podczas naszej wizyty doszliśmy do rozmowy o marzeniach Alan był pewien. Wiedział, że jego największym marzeniem jest iPhone 14 w kolorze czarny mat. Telefon ten od kilku miesięcy krąży po jego głowie. Posiadanie tego wyjątkowego telefonu ułatwi Alanowi kontakt z rówieśnikami, pozwoli na granie w gry w przenośnej wersji oraz pozwoli mu pogłębiać jego wiedzę na temat świata motoryzacji.

Wróciliśmy do domów pełni zapału do spełnienia tego marzenia po bardzo miłych chwilach w domu Marzyciela. Alan dziękujemy Ci bardzo za wieczór pełen rozmów i śmiechu. Postaramy się jak najszybciej spełnić Twoje marzenie. 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Mateusz Mostowski

email: mateusz.mostowski@mammarzenie.org

tel: +48 722 229 869

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Alan - o. Poznań - iPhone 14 Czarny Mat

Alan wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.