Moim marzeniem jest:

Auto na akumulator

Oliwier, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-09-13

13 września 2023 roku do programu naszej fundacji został zgłoszony 3-letni Oliwier. Niestety życie nie oszczędziło naszego Marzyciela już w tak młodym wieku. Życie pomiędzy szpitalem, a bardzo rzadkimi wizytami w domu pod żadnym aspektem nie przypomina typowego dzieciństwa. Kiedy się poznaliśmy z Oliwierem – był już w trakcie leczenia, a nasza wizyta była dość krótka. Chcieliśmy poznać chłopca, poznać jego zainteresowania. I chyba nam się udało, bo mama Oliwiera napisała mi, że Oliwier pytał o ciocie, które przywiozły mu grę z „Psiego patrolu”. To bardzo nas cieszy i wiele dla nas znaczy. Oliwier jednak z pewnej strony nie różni się od typowego trzylatka. Lubi puzzle, lepić figurki z plasteliny, uwielbia malować i bawić się ciastoliną. Jego ulubiona bajka to oczywiście Psi Patrol. Na końcu spotkania zadaliśmy nasze standardowe pytanie: „Jakie jest Twoje marzenie?”. A marzeniem Oliwiera okazało się auto na akumulator. Trzymajcie kciuki, aby udało nam się sprawić Oliwierowi niespodziankę i spełnić jego marzenie.

spełnienie marzenia

2023-12-29

Pamiętacie Oliwiera? Oliwier marzył o autku na akumulator. Wszystko zaczęło się od zgłoszenia Oliwiera przez jego mamę Ewę do programu Fundacji Mam Marzenie. Po uzyskaniu pozytywnej ewaluacji medycznej u naszego konsultanta medycznego – spotkaliśmy się z Oliwierem, aby rozpoznać jego marzenie. Od tego spotkania nie minęło na szczęście dużo czasu. Oliwier był bardzo cierpliwy, a o samym spełnieniu marzenia nie wiedział nic, aż do momentu kiedy zobaczył autko.

Nasze spełnienie marzenia nie odbyłoby się gdyby nie ogromna Wasza pomoc. Dlatego w tym miejscu jeszcze raz bardzo dziękujemy, wraz z Oliwierem i jego rodzicami, wszystkim uczestnikom biegu charytatywnego 9.RAZ 25h RUN organizowanego przez Ruchową Akademię Zdrowia! To dzięki Wam udało nam się zakupić takie fantastyczne autko - BMW X6M w kolorze białym!

 

Ale samo zakupienie autka, to jedno, a drugie to złożenie tego autka! I tu z wielką pomocą przyszli nam policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie! To dzięki Państwu udało się nam w dwa dni – zamówić, dostarczyć, złożyć autko i następnego dnia - spełnić marzenie. A o samym spełnieniu marzenia przeczytacie tutaj.

https://slawno.policja.gov.pl/zsl/aktualnosci/aktualnosci/59763,Marzenie-Oliwierka-spelnione.html

 

Udało się spełnić marzenie Oliwierka dzięki zaangażowaniu, szybkiej reakcji i wielkiemu sercu Pani oficer prasowej, asp. szt. Kindze Warczak! Dziękuję również Komendantowi Powiatowemu Policji w Sławnie - mł. insp. Andrzejowi Kamodzie. Bardzo dziękuję! Dziękuję również panom, którzy składali autko – st. sierż. Adrianowi Błaszczykowi oraz p. Tomaszowi Gaikowi.

Oliś, choć jesteś małym, nieśmiałym chłopcem, to masz piękne marzenia. Dziękuję Ci z całego serca. Twojego uśmiechu, po tym jak zobaczyłeś autko i jak do niego wsiadłeś, nie zapomnę do końca życia. Twoja radość, jak mogłeś szaleć i śmigać za kierownicą po całej komendzie jest nie do opisania. Bezpiecznej jazdy, uważaj na drodze i pamiętaj, aby przestrzegać przepisów prawa o ruchu drogowym!