Moim marzeniem jest:

Marzycielka jeszcze się zastanawia

Kornelia, 5 lat

Kategoria: inne

Oddział: Szczecin

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2023-12-04

W poniedziałkowy wieczór udało nam się odwiedzić i poznać Kornelię. Z początku trochę nieśmiała, jednak, gdy zobaczyła, że przyniosłyśmy dla niej Blue, czyli postać z ulubionej bajki, bardzo się ucieszyła i zaczęła z nami rozmawiać. Dowiedziałyśmy się, że Marzycielka uwielbia różowy kolor, rysowanie i układanie zestawów z Playmobil, a jej ulubione bajki to Blue, Psi Patrol i Koci Domek Gabi. Kornelka razem ze starszą siostrą Wiktorią pokazały nam swój pokój i wszystkie zabawki, którymi bardzo często wspólnie się bawią. Przedstawiłyśmy Marzycielce kategorie marzeń, które możemy spełnić, zaproponowałyśmy też, aby narysowała swoje marzenie na kartce. Kornelka nie była jednak pewna swojego największego marzenia, a narysowała nam piękne, ogromne serce. Umówiłyśmy się z Marzycielką na kolejne spotkanie, żeby na spokojnie mogła przemyśleć swoje marzenie. Jesteśmy bardzo ciekawe, co to będzie...

Kornelko, bardzo dziękujemy, że mogłyśmy Cię poznać i do zobaczenia!      

spotkanie

2024-02-21

Po dwóch miesiącach od pierwszego spotkania, w środowy wieczór, udało nam się ponownie odwiedzić naszą Marzycielkę – Kornelię. Przywitała nas pięknym uśmiechem i chętnie zaczęła z nami rozmawiać. Poznałyśmy także nowego członka jej rodziny – małego pieska Milkę, z którym Marzycielka oraz jej starsza siostra uwielbiają chodzić na spacery, a także bawić się w domu. Kornelia zaprosiła nas do swojego pokoju i pokazała nam swoje prezenty od Mikołaja oraz lalki, następnie zaczęła rysować. Pierwszy rysunek przedstawiał piękną, ogromną tęczę, a na drugim Kornelka próbowała przedstawić swoje marzenie. Na kartce zobaczyłyśmy domek na plaży i uśmiechnięte słońce. Marzycielka opowiedziała nam o swoich wakacjach w Międzyzdrojach, o tym jak chodziła nad morze i na basen w hotelu. Dowiedziałyśmy się też, że uwielbia pływać, mogłaby przebywać w basenie godzinami. Czy zatem marzeniem Kornelii będzie wyjazd nad morze? Czy może odwiedzenie ogromnego aquaparku? A może coś zupełnie innego? Tego dowiemy się na następnym spotkaniu, ponieważ Kornelka nie była pewna swojego marzenia i potrzebuje jeszcze troszkę czasu na zastanowienie oraz zdecydowanie co ją najbardziej uszczęśliwi.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Górska

email: karolina.gorska@mammarzenie.org

tel: +48 607 182 738

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kornelia - o. Szczecin - Marzycielka jeszcze się zastanawia

Kornelia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Marzycielka jeszcze się zastanawia marzyciela Kornelia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN