Moim marzeniem jest:

spotkanie z Robertem Lewandowskim

Michał, 8 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-16

3... 2... 1... łączenie! Z Michałkiem i jego mamą połączyliśmy się na wideorozmowie. Dla przełamania pierwszych lodów, każdy opowiedział trochę o sobie. Nasz Marzyciel okazał się niezwykle energicznym i otwartym chłopcem.

Michałek opowiedział nam o swojej karierze w mediach społecznościowych. Jedną z jego ulubionych aktywności jest testowanie i recenzowanie różnych ciekawych rzeczy, takich jak gry, zabawki, ale również egzotyczne owoce! Michał jest także wielkim fanem różnych sportów, zwłaszcza piłki nożnej! Uważnie śledzi mecze swojej ulubionej drużyny piłkarskiej, którą jest FC Barcelona i zna jej wszystkich zawodników.

Nie zdziwił nas więc szeroki uśmiech na twarzy naszego Marzyciela, kiedy dowiedział się o kategorii marzenia "chciałbym spotkać". Jakie to marzenie siedziało mu już w głowie? Spotkanie z Robertem Lewandowskim!

Michał bardzo marzy o tym, żeby pokazać Lewemu jak kopie piłkę. Zdradził nam również, że chce zdobyć autografy od piłkarza. Jeden dla siebie, drugi dla potrzebującej dziewczynki, którą zna. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ogromnego serca naszego Marzyciela. Naszym zadaniem jest spełnić jego marzenie i będziemy w tym temacie działać. Michał zadeklarował, że odpowiednio przygotuje się do spotkania, więc i my też zaczynamy! 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Korzec

email: natali.korzec@gmail.com

tel: +48 793 022 248

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michał - o. Kraków - spotkanie z Robertem Lewandowskim

Michał wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia spotkanie z Robertem Lewandowskim marzyciela Michał.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN