Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Jakubem Błaszczykowskim

Michał, 9 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-01-16

3... 2... 1... łączenie! Z Michałkiem i jego mamą połączyliśmy się na wideorozmowie. Dla przełamania pierwszych lodów każdy z uczestników spotkania opowiedział trochę o sobie. Nasz Marzyciel okazał się niezwykle energicznym i otwartym chłopcem.

Michałek opowiedział nam o swojej karierze w mediach społecznościowych. Jedną z jego ulubionych aktywności jest testowanie i recenzowanie różnych ciekawych rzeczy, takich jak gry, zabawki, ale również egzotyczne owoce! Michał jest także wielkim fanem różnych sportów, zwłaszcza piłki nożnej. Śledzi mecze ulubionej drużyny piłkarskiej i uważnie ogląda wszystkich zawodników.

Nie zdziwił nas więc szeroki uśmiech na twarzy naszego marzyciela, kiedy dowiedział się o kategorii marzenia "chciałbym spotkać". Jakie to marzenie już siedziało w głowie? Spotkanie z panem Jakubem Błaszczykowskim!

Michał bardzo marzy o tym, żeby pokazać panu Jakubowi Błaszczykowskiemu jak kopie piłkę. Zdradził nam również, że chce zdobyć autografy od piłkarza. Jeden dla siebie, drugi na zbiórkę dla potrzebującej dziewczynki, którą zna. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem ogromnego serca naszego Marzyciela. Naszym zadaniem jest spełnić to piękne marzenie i bedziemy działać! Michał zadeklarował, że odpowiednio przygotuje się do spotkania, więc i my zaczynamy!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Natalia Korzec

email: natali.korzec@gmail.com

tel: +48 793 022 248

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Michał - o. Kraków - Spotkać się z Jakubem Błaszczykowskim

Michał wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkać się z Jakubem Błaszczykowskim marzyciela Michał.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN