Moim marzeniem jest:

iPhone 15 Różowy

Martyna, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-02

Ostatnio mieliśmy przyjemność spotkać się z Martyną, 14-letnią dziewczynką, która jest osobą pełną pasji. Od pierwszych chwil naszego spotkania w Fundacji Mam Marzenie wiedziałam, że to będzie wyjątkowe doświadczenie. Martyna to wrażliwa dziewczyna, która posiada niezwykłe spektrum zainteresowań. Rozmawiając z nią, dowiedzieliśmy się, że uwielbia gimnastykę artystyczną i jazdę konną - dwa sporty, które wymagają nie tylko fizycznej sprawności, ale również determinacji i zaangażowania.

Jednak to, co najbardziej mnie zaskoczyło, to jej fascynacja motoryzacją. Martyna jest prawdziwą fanką motocykli, co było szczególnie widoczne, gdy zobaczyła kalendarz z pięknymi zdjęciami motocykli, który przekazaliśmy jej na początku naszego spotkania. Miło było zobaczyć uśmiech na jej buzi, a fakt, że sama jeździ na crossowym motocyklu, tylko potwierdza Jej pasję do tego sportu. Nie tylko sporty i motoryzacja stanowią źródło radości dla Martyny, ale także fotografia i nagrywanie filmów. Przyznała się, że jest prawdziwym fanem serwisu YouTube i uwielbia spędzać czas na oglądaniu różnorodnych materiałów. To niesamowite, jak wiele ciekawych rzeczy można znaleźć w sieci! Ale to nie koniec zainteresowań Martynki. Okazało się, że kocha zwierzęta, zwłaszcza koty. W tym momencie poczuliśmy, że mamy jeszcze większe wspólne tematy do rozmów, ponieważ i my jesteśmy miłośnikami zwierząt. Bardzo ciekawi byliśmy największego Marzenia Martyny. Okazała się, że jest nim telefon iPhone 15, koniecznie w różowym kolorze.

Spotkanie z Martyną było nie tylko inspirujące, ale także bardzo przyjemne. Jej rodzice przyjęli nas pysznym ciastem i herbatą, co tylko było bardzo miłym gestem. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, obiecując, że zrobimy wszystko, aby spełnić Marzenie Martyny. Widząc jej uśmiech i entuzjazm, możemy być pewni, że to spotkanie było nie tylko dla Niej, ale i dla nas ogromnym przeżyciem, które na długo pozostanie w Naszej pamięci. Zabieramy się zatem do pracy i życzymy Dużo Zdrowia Naszej Marzycielce!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Andrzej Satanowski

email: andrzej.satanowski@mammarzenie.com

tel: +48 518 827 105

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Martyna - o. Poznań - iPhone 15 Różowy

Martyna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia iPhone 15 Różowy marzyciela Martyna.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN