Moim marzeniem jest:

Szalone zakupy

Ewelina, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-02-11

Kilka dni przygotowywaliśmy się aby poznać naszą nową krakowską Marzycielkę Ewelinę. W końcu udało nam się umówić na spotkanie i poznanie jej największego marzenia. Ewelina to bardzo urocza i pogodna dziewczyna. Na co dzień chodzi do szkoły przygotowując się do zawodu fryzjera. Ostatecznie Marzycielka chciałaby zajmować się fryzurami czteronożnych pupili – dbanie o pieski to jej pasja. Opowiedzieliśmy naszej Marzycielce o kategoriach marzeń jakie możemy jej zaproponować. Każdego z nich słuchała uważnie, komentując przy tym, co mogłoby to być. Oficjalnie jednak po naszych opowieściach Ewelina nie umiała wybrać tego jedynego więc umówiliśmy się z nią by przemyślała sprawę i następnego dnia jak tylko będzie gotowa, podjęła decyzję o wyborze swojego największego marzenia. I tak też się stało – Ewelina dała nam znać, że marzenie zostało wybrane. Jak każda kobieta uwielbia zakupy więc też takie marzenie sobie wybrała. Przede wszystkim chce sobie kupić wygodne, sportowe buty.

Nie pozostaje nam nic innego jak znaleźć sponsora, który pomoże nam spełnić to cudowne marzenie Eweliny. Mamy nadzieje, że szybko wprowadzimy naszą Marzycielkę w zakupowy szał.

spełnienie marzenia

2024-03-29

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień, kiedy mogliśmy spełnić cudowne marzenie Eweliny. Przygotowywaliśmy się do niego kilka dni, gdyż w dobie zakupów online postanowiliśmy kupić jej upragnione buty (znaliśmy konkretny model) jak i podarować naszej Marzycielce karty podarunkowe do różnych sklepów. W ten sposób Ewelina może zarówno skoczyć na zakupy do galerii jak i przeglądać rzeczy w Internecie i zamówić je z dostawą do domu. Ten dzień akurat zbiegł się z wyjściem Eweliny na przepustkę do domu, co sprawiło jej jeszcze większą radość.

Droga Ewelino, dziękujemy Ci za to cudowne marzenie oraz to, że mogliśmy je spełnić. Nigdy nie przestawaj marzyć! Mamy nadzieje, że zakupy będą owocne.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i gwiazdom akcji Kolacja Marzeń. To dzięki Wam spełniliśmy marzenie Eweliny. Dobro zawsze wraca – czego z całego serca Wam życzymy.