Moim marzeniem jest:

Laptop

Mykhailo, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

  • Osoba prywatna

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-03-30

Z wielką radością pragniemy podzielić się z Wami historią naszego nowego podopiecznego, Mykhaila. W minioną sobotę mieliśmy niezwykłą okazję spotkać tego uśmiechniętego 8-letniego chłopca, który mimo pobytu w szpitalu emanuje życiem i radością.

Misza uczęszcza do pierwszej klasy i jest prawdziwym wirkiem energii. Pomimo aktualnej izolacji, naszy Marzyciel uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie cieszy się ruchem i zabawą. Nieustannie marzy o tym, aby jak najszybciej wyjść na zewnątrz i bawić się z rówieśnikami. Jego determinacja i zapał są naprawdę godne podziwu!

Misza pasjonuje się grami komputerowymi, zwłaszcza Minecraftem, oraz uwielbia konstruować z klocków LEGO, często wspólnie z tatą. Miałyśmy okazję zobaczyć jego niesamowite prace, takie jak skończony helikopter i motocykl zbudowany z klocków LEGO. Podobnie jak każde inne dziecko, nasz Marzyciel lubi również oglądać ulubionych YouTuberów, aby dowiedzieć się czegoś nowego.

Dlatego też, Misza marzy o posiadaniu laptopa z dużym ekranem, aby móc oglądać ulubione filmiki i zapomnieć na chwilę o leczeniu. Jego uśmiech i radość są dla nas niezwykle cenne, dlatego pragniemy  starać się spełnić je jak najszybciej i sprawić, aby każdy dzień jego życia był pełen radości i nadziei 

Dziękujemy Ci Misza za Twoje cudowne marzeniei z niecierpliwością czekamy na nasze kolejne spotkanie w najbliższym czasie.

 

spełnienie marzenia

2024-05-04

Dziś mieliśmy niezwykłą przyjemność być świadkami spełnienia marzenia siedmioletniego chłopca o imieniu Michał! Całe wydarzenie odbyło się wirtualnie, a emocje, które towarzyszyły temu wyjątkowemu momentowi, były niezapomniane.

Chcielibyśmy wyrazić serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które wsparły nas w tym przedsięwzięciu i dzięki którym Michał ostatecznie otrzymał swojego wymarzonego laptopa. To było wspólne dzieło, które stało się możliwe dzięki hojności, empatii i życzliwości ludzi.

Dla Michała ten laptop to nie tylko nowe urządzenie elektroniczne. To otwarcie drzwi do świata pełnego możliwości, gdzie będzie mógł cieszyć się grami, odkrywać nowe aplikacje i eksplorować fascynujące światy wirtualne. Ale to także narzędzie, które pozwoli mu rozwijać jego pasje i zainteresowania, zwłaszcza w dziedzinie matematyki, która go fascynuje.

Dzięki temu laptopowi Michał będzie mógł się uczyć, rozwijać się i spełniać swoje marzenia w wyjątkowy sposób. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego momentu i życzymy Michałowi mnóstwa radości i sukcesów przy swoim nowym komputerze!