Moim marzeniem jest:

Zostać pilotem samolotu pasażerskiego

Mateusz, 7 lat

Kategoria: być

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-04-02

Pewnego słonecznego popołudnia mieliśmy szczególną przyjemność poznać naszego nowego, uroczego Marzyciela-Mateuszka. Mimo że odbyło się to w wirtualnej rzeczywistości, atmosfera była nasycona emocjami i ciepłem.

Podczas spotkania chłopiec pokazał nam swoją imponującą kolekcję rysunków. A były to rysunki niebanalne, gdyż przedstawiały różne samoloty pasażerskie z różnych linii lotniczych. Każdy z tych rysunków był wyjątkowy, a Mateusz, choć mały, z dumą potrafił nazwać każdy rodzaj linii lotniczych! Niesamowite, zwłaszcza, że ta kolekcja liczyła kilkadziesiąt różnych maszyn.

Następnie Mateuszek pokazał nam swoją kolekcję modeli samolotów.  Jego oczy świeciły się radością, gdy opowiadał nam o każdym z nich, wskazując na ich szczegóły i opowiadając nam, jak bardzo kocha te małe repliki wielkich maszyn. Podczas naszego spotkania Mateuszek zdradził nam również swoje największe marzenie o zostaniu pilotem samolotu pasażerskiego. Jego uśmiech i iskrzące oczka, gdy opowiadał o swoich planach, były niezapomniane. Choć jest mały, jego marzenie jest wielkie i napełnia całe serce nadzieją.

Mimo że nasze spotkanie odbyło się przez ekran, czuliśmy się, jakbyśmy byli tam razem. Uśmiech nie schodził nam z twarzy jeszcze długo po spotkaniu.
Zachęcamy z całego serca do pomocy w spełnieniu tego pięknego marzenia małego Mateuszka. Każda życzliwość i pomoc mogą sprawić, że jego marzenie stanie się odlotową przygodą, która pozwoli uwierzyć, że marzenia mają naprawdę wielką moc.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Marcin Czerwiński

email: marcin.czerwinski@mammarzenie.org

tel: +48 883-664-444

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Mateusz - o. Kraków - Zostać pilotem samolotu pasażerskiego

Mateusz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zostać pilotem samolotu pasażerskiego marzyciela Mateusz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN