Moim marzeniem jest:

Komputer gamingowy

Dominik, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2024-04-25

Spotkanie z Dominikiem i jego mamą stało się dla nas niezapomnianym przeżyciem, które poruszyło nasze serca i otworzyło oczy na siłę i determinację tego wyjątkowego chłopca.

O godzinie 17:30, gdy na naszych monitorach pojawiły się ich uśmiech, poczuliśmy, że to właśnie moment, w którym zaczyna się niezwykła historia. Dominik mimo swojej choroby emanuje życiem i pasją, która poruszy każdego, kto będzie miał okazję go poznać. Jego zainteresowanie grami komputerowymi stało się źródłem radości i ukojenia w codzienności, od kiedy choroba zabrała mu możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu. Z tego właśnie powodu jego marzeniem jest komputer gamingowy.

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze, a rodzina spotkała się z nami, mimo tego, że akurat byli w podróży, kiedy do nich zadzwoniliśmy. Nie możemy się doczekać, aby spełnić to marzenie i sprawić, że na jego twarzy pojawi się szczery uśmiech. Serdecznie zapraszamy do pomocy w realizacji tego projektu!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Dominik - o. Wrocław - Komputer gamingowy

Dominik wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer gamingowy marzyciela Dominik.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN