Moim marzeniem jest:

Biały telefon dotykowy Samsung z patyczkiem, Internetem i grami

Martynka, 8 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2012-05-09

 

Pięknego, słonecznego przedpołudnia spotkaliśmy się pierwszy raz z naszą nową marzycielką Martynką. Dziewczynka ma 9 lat, pomimo tego, że była bardzo zmęczona badaniami, udało nam się nawiązać z nią przemiły kontakt. W tajemnicy przed Martynką dowiedzieliśmy się, że jest wielką fanką Ewy Farnej, dlatego jako lodołamacz dostała najnowszą płytę koncertową z autografem wokalistki. Pomimo wielkiego zmęczenia było widać na twarzy Martynki zadowolenie i ogromną radość. Z rozmowy z Martynką dowiedzieliśmy się, że chodzi do drugiej klasy szkoły podstawowej, bardzo lubi muzykę i plastykę, uwielbia rysować, oglądać bajki i grać w gry planszowe. Dowiedzieliśmy się również, że w najbliższych dniach Martynka wraz z rówieśnikami przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Dziewczynka zdradziła nam, że jej wielkim marzeniem jest biały, dotykowy telefon firmy Samsung z patyczkiem. Bardzo chciałaby go mieć, żeby korzystać z Internetu, grać w gry, kontaktować się z najbliższymi. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania z naszą marzycielką. Mamy wielką nadzieję, że uda nam się szybko spełnić jej marzenie.

 

spełnienie marzenia

2012-05-30

 

Z Martynką spotkaliśmy się w klinice, była ona miło zaskoczona, gdyż nie spodziewała się naszej wizyty. Gdy tylko nas zobaczyła, na jej buzi pojawił się uśmiech, który nie znikał aż do końca odwiedzin. Razem z nami Martynkę odwiedziła przedstawicielka firmy AB S.A. pani Alina Fornal. Martynka początkowo nie zorientowała się, że odwiedzamy ją, aby spełnić jej marzenie, którym był telefon dotykowy Samsung z patyczkiem. Nasza marzycielka najpierw zaczęła pokazywać nam swoje zdjęcia ze swojej I Komunii Świętej, która odbyła się kilka dni przed naszą wizytą. Następnie pani Alina wręczyła Martynce pakunek. Gdy tylko Martynka zaczęła rozpakowywać paczuszkę zorientowała się, że jest w niej upragniony przez nią telefon. Dziewczynka nie wiedziała jak zareagować na prezent, zabrakło jej słów, jednak od razu po odpakowaniu telefonu włączyła go i zaczęła z niego korzystać. Wszyscy byliśmy zdumieni tym, jak dobrze sobie radzi z użytkowaniem telefonu, który miała pierwszy raz w ręce. Martynka zrobiła wszystkim nam zdjęcia, które później, korzystając z możliwości telefonu, humorystycznie przerabiała.

Ogromnie cieszymy się, że Martynka nie musiała długo czekać na spełnienie jej marzenia. Zawdzięczamy to firmie AB S.A., która zaadoptowała marzenie dziewczynki, a w szczególności pani Alinie Fornal, której bardzo dziękujemy za okazaną wrażliwość i empatię, za chęć odwiedzin Martynki i wręczenie jej prezentu.