Moim marzeniem jest:

Dostać organki - keyboard

Zofia Kornelia, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Bydgoszcz

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2013-12-01

Piękne, malownicze krajobrazy,które mijaliśmy jadąc do naszej Marzycielki od początku zapowiadały nam,że będzie to niezwykły dzień. Po dojechaniu na miejsce i poznaniu naszej Zosieńki już wiedzieliśmy,że to prawda:) Proszę Państwa- przedstawiamy Wam Zosie, Słoneczko FMM. Zosieńka ma pięć lat i choruje na nowotwór oczka. W tej chwili jest w trakcie remisji i mamy nadzieję,że będzie już tak zawsze! Niestety nie udało się uratować chorego narządu,ale nie myślcie Państwo,że to przeszkadza Zosieńce w funkcjonowaniu. Mimo choroby jest ona pogodną, utalentowaną i pełną życia dziewczynką! Zakochaną bez pamięci w serialu Violetta. Z tą bohaterką związany był także nasz lodołamacz. Albumy z Jej ulubionym serialem. Dziewczynka przez całą naszą wizytę była bardzo nieśmiała, wtulona w ramiona tatusia. Dowiedzieliśmy się, że Zosia jest pilną uczennicą przedszkola, znajdującego się w szkole, o czym surowo upomniała Tatusia.  I wtedy nastał najbardziej oczekiwany przez nas moment.... Przedstawienia swojego marzenia! Zosia ochoczo zabrała się za rysowanie! Gdy skończyła przedstawiła nam swoje cudo! Marzeniem Zosi jest dostać organki, keyboard, taki jaki mają bohaterowie jej ulubionego serialu. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy uda nam się szybciutko spełnić to marzenie, by w zimowe, śnieżne wieczory mogła przygrywać rodzicom kolędy :)

spełnienie marzenia

2014-03-07

Wczesnym rankiem 07.03.2014 wyjechałam z Bydgoszczy do marzycielki Zosi. Podróż była bardzo długa i na końcowym jej etapie na miejsce pomógł mi dotrzeć tata Marzycielki. Jak się okazało Zosia mieszka w pięknym domu, ale z daleka od głównej szosy,  przy samym lesie. Tak jak się umówiłam z rodzicami Zosia nic nie wiedziała że przyjadę spełnić jej marzenie. Ta bardzo nieśmiała dziewczynka ukrywała się za tata i mamą. Była tak onieśmielona moją wizytą, że to tata rozpakował jej marzenie. Dopiero po około pół godziny Zosia odważyła się dotknąć swojego marzenia, którym były organy. Oglądała je z ogromnym zainteresowaniem, a tata powoli zaczął na nich grać - na pewno pomoże Zosi w opanowaniu gry instrukcja obsługi! Oprócz możliwości grania jest też opcja odtwarzania muzyki na nich wcześniej nagranych.

Zosia była przeszczęśliwa! Tata zaraz zaczął obmyślać stelaż do tego cuda, bo miejsce dla organów jest już przygotowane wcześniej. Ciocia Zosi obiecała, że będzie uczyła dziewczynkę gry na instrumencie. Stan zdrowia Zosi się poprawił i z tego niezmiernie się cieszymy. Cieszymy się również że mogliśmy spełnić to marzenie dzięki przeprowadzeniu zbiórki publicznej w Brodnicy gdzie społeczność tego miasta tłumnie przybyła na  Maraton Zumby zorganizowany przez  Iwonę Kuźma (Studio Impact), Magdalenę Przybysz (OSIR Brodnica), Marikę Tomaszewską (Seven Fitness) i Macieja Zajda (Seven Fitness). Na pytanie zadane Marzycielce, czy jej marzenie się spełniło, Zosia odpowiedziała z przekonaniem, „TAK”  i dodała, że bardzo wszystkim dziękuje!  

Zosiu wierzymy, że kiedyś dasz piękny koncert na swoich wymarzonych organach!