Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą

Zuzia, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2015-02-02

Zuzia to cudowna, uśmiechnięta i śliczna dziewczynka. W ogóle się nas nie wstydziła i chętnie z nami rozmawiała i się przytulała. :) Nasza nowa Marzycielka najbardziej lubi bawić się lalkami, opiekować się nimi, karmić, wozić w wózeczku i ubierać. Na pewno w przyszłości będzie dobrą mamą. :) Zuzia bardzo lubi także oglądać bajki i jak każde dziecko - spędzać czas na wolnym powietrzu, co niestety ostatnimi czasy było dziewczynce zabronione ze względu na chorobę i długie pobyty w szpitalu. Kiedy zapytałyśmy dziewczynkę o marzenie bez chwili zastanowienia (tylko tak wymawia się prawdziwe marzenie!) odpowiedziała, że chciałaby dostać plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnią i piaskownicą! Właśnie tak! Zuzia marzy by spędzać wolne chwile na podwórku, świeżym powietrzu, by w promieniach słońca móc się bawić i bawić, oczywiście na nowym placu zabaw. Jakże piękne, dziecięce marzenie! 
 
Kochana Zuzannko, dziękujemy Ci za tak wspaniałe spotkanie i marzenie. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie, tym razem w Twoim ogródku i na placu zabaw!

spełnienie marzenia

2015-07-12

W niedzielę, razem z Panią Grażyną - przedstawicielką Firmy MetLife, dzięki której mogliśmy zrealizować marzenie Zuzi, wybrałyśmy się do Przetoczyna spełnić marzenie dziewczynki. Zuzia to urocza, śliczna Marzycielka, która uwielbia śpiewać, tańczyć, rysować, a nade wszystko bawić się na świeżym powietrzu razem ze młodszym braciszkiem i kuzynkami. 
 
Rodzice Zuzi nie powiedzieli dziewczynce, że właśnie dzisiaj spełni się jej największe marzenie, a w ogródku stanie wymarzony plac zabaw. Jednak Zuzia podglądała prace stawiania placu zabaw i kiedy nas tylko zobaczyła, od razu wiedziała,co się święci :-) I nie mogła się doczekać! W ogóle się jej nie dziwimy - przecież za chwilę będzie mogła się bawić na swoim nowym placu zabaw!
 
Kiedy nadszedł ten moment, Zuzia od razu podbiegła do placu zabaw, weszła do domku (gdzie jak później mówiła, będzie spała i jadła :) ), zaczęła się huśtać i wchodzić na ściankę. :) Morze radości bijące od Zuzi, zalało nas Wszystkich. To wspaniałe widzieć uśmiech dziecka, jego radość, zafascynowanie i słyszeć odpowiedź, że to tak, to dokładnie taki plac zabaw sobie wymarzyła Zuzi i dokładnie z taką zjeżdżalnią - różową. :) 
 
Po odczytaniu dyplomu spełnionego marzenia, Zuzia pobiegła do domu.. po lalkę, którą od razu wsadziła na huśtawkę. W końcu lalka - "dzidzia" też chce skorzystać z marzenia :))
 
Kochana Zuziu - dziękujemy Ci za tak wspaniałe spotkanie z Tobą, za Twoją radość i za piękne marzenie. Tej niedzieli spełniałaś swoje marzenie, a plac zabaw z pewnością dostarczy wiele radości Tobie i Twoim bliskim. Nigdy, Zuzia, nie przestawaj marzyć! 
 
Z całego serca dziękujemy Firmie MetLife za pomoc i spełnienie marzenia, za wyczarowanie uśmiechu, za dobre serce. Dziękujemy!